newsletter reklama projekty domów forum
środa 20 października 2021
14.10.2021r...

INPRO zakończyło budowę osiedla Brawo oraz Optima III

Deweloper INPRO S.A. zakończył budowę dwóch osiedli mieszkaniowych: kompleksu Brawo położonego w Pruszczu Gdańskim oraz III zadania inwestycyjnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu. Inwestycje obejmujące w sumie 215 lokali, spośród których 201 zostało już sprzedanych, otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Rozpoczęcie przekazywania kluczy do mieszkań zaplanowano odpowiednio na 21 i 25 października br.
Fot. INPRO
Fot. INPRO
Fot. INPRO
Fot. INPRO

Przyszli mieszkańcy będą mieli nieograniczony dostęp do pełnej infrastruktury osiedla OPTIMA, obejmującej m.in. zewnętrzną siłownię, wielofunkcyjne boisko czy duży plac zabaw. Nową atrakcją dla mieszkańców będzie także punkt widokowy, umożliwiający podziwianie malowniczej panoramy okolicy czy też wybieg dla zwierząt przewidziany w ramach ostatniego (VI) etapu inwestycji.

Na osiedlu funkcjonuje również budynek handlowo-usługowy, oferujący m.in. dostęp do sklepu sieci Żabka oraz Stokrotka, Piekarni Cukrowej, Publicznego Pozytywnego Przedszkola nr 7, a także Żłobka „A-KuKu”. W obrębie osiedla znajduje się także bankomat i 24-godzinny paczkomat.
--
REKLAMA:
--
OPTIMA to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk-Jasień, w obszarze doskonale skomunikowanym z całym Trójmiastem. W odległości niespełna 10 minut drogi znajduje się centrum handlowe Designer Outlet Gdańsk, a zaledwie 5 minut dzieli osiedle od wjazdu na Trójmiejską Obwodnicę, która umożliwia szybki dojazd do centrum Gdańska. Dodatkowo w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy z linią nr 120, kursującą na trasie Stężycka-Siedlce.

Aktualnie w ofercie sprzedaży III zadania osiedla OPTIMA dostępne są jeszcze 4 mieszkania w cenach od ok. 7 950 zł brutto za mkw. Odbiory mieszkań rozpoczną się już 25 października.

źródło: INPRO

Najnowsze wieści z branży
d