newsletter reklama projekty domów forum
środa 20 października 2021
29.09.2021r...

5 pomysłów na beton architektoniczny we wnętrzu

Beton architektoniczny to absolutny hit designerski 2021 roku. Przedstawiamy kilka pomysłów na jego wykorzystanie.

1. Płyty betonowe do salonu

Utarło się przekonanie, że beton to materiał zimny i surowy, nadający się jedynie do nowoczesnych i industrialnych wnętrz, tak jednak wcale nie musi być. Może występować w różnych barwach i mieć różny stopień porowatości. Doskonale współgra z wieloma surowcami, dzięki czemu można go wykorzystać w salonie dekorowanym w dowolnym stylu.

Fot. LUXUM
Fot. LUXUM

2. Betonowa posadzka w kuchni

Na rynku dostępny jest duży wybór betonu architektonicznego. Płyty z betonu przeznaczone na podłogę są niezwykle wytrzymałe na zniszczenia. Łatwo pozbędziesz się zabrudzeń. Taka podłoga będzie wspaniałym tłem dla dużych mebli lub takich o nietypowym kształcie.

Fot. LUXUM
Fot. LUXUM

3. Kafle z betonu architektonicznego do wykończenia łazienki

Beton z powłoką Laminguard jest odporny na działanie wody. Wilgoć nie zmniejszy atrakcyjności wnętrza wykończonego tym materiałem. To wspaniała alternatywa dla kamienia.

4. Beton jako obudowa wyposażenia

Zarówno większe, jak i mniejsze płytki betonowe mogą być wykorzystane jako element dekoracyjny lub ochrony. Beton ciekawie prezentuje się, jako obudowa wysp kuchennych. Nadaje się do wykończenia kominka. Można udekorować nim donice na zewnątrz i wewnątrz domu.

Fot. LUXUM
Fot. LUXUM

5. Betonowe elewacje

Beton widocznie zdominował przestrzeń publiczną. Widzimy go na zewnątrz na elewacji budynków w mieście i poza nim. W ogrodach i na podjazdach. Jest odporny i wszechstronny.

Fot. LUXUM
Fot. LUXUM

--
REKLAMA:
--

źródło: MATERIAŁ PARTNERA

Artykuły podobne:

d