newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 21 marca 2023
26.02.2021r...

Wiosenne porządki – odśwież swoje ubrania z suszarką Haier

Suszarka do ubrań i-Pro 7 HD90-A2979 marki Haier to niezwykle innowacyjne urządzenie, zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom osiągnięcie jak najlepszych rezultatów we własnym domu. Dzięki kompletnemu zestawowi funkcji i 14 programom suszenia, profesjonalnie pielęgnuje nasze ubrania. Prawdziwym hitem urządzenia jest funkcja i-Refresh, dzięki której bez odwiedzania pralni chemicznej, szybko i skutecznie uporasz się z wiosennym odświeżaniem swojej szafy. Dodatkowo urządzenie jest niezwykle ciche i oszczędne.
Fot. Haier
Fot. Haier

Profesjonalna pielęgnacja ubrań w twoim domu

Wiosna to czas porządków nie tylko w twoim domu, ale również w szafie. Zmiana sezonu wymaga zmiany garderoby i nasze sukienki, marynarki czy spódnice będą zapewne wymagać odświeżenia. Dzięki suszarce do ubrań i-Pro 7 HD90-A2979 marki Haier nie musimy już korzystać z pralni chemicznej. Możemy zrobić to w domu, łatwo i skutecznie. Oczyszczanie i odświeżanie naszych ubrań gwarantuje zastosowana w urządzeniu innowacyjna funkcja i-Refresh. Natomiast technologia mikropary usuwa niechciane zapachy oraz ogranicza ilość zagnieceń. Co ważne, wszystko to bez użycia wody i detergentów.

Fot. Haier
Fot. Haier

Suszarka Haier została wyposażona w 14 programów, które w łatwy sposób poradzą sobie z wysuszeniem wszystkich rodzajów tkanin, od grubych syntetyków, pościeli i bawełny, po te najbardziej delikatne, jak wełna czy kaszmir. O bezpieczeństwo naszych tkanin dba bęben suszarki, wyposażony w specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek”, które powodują delikatne prześlizgiwanie się tkaniny po powierzchni bębna. Dzięki temu tkanina nigdy się nie zaczepi, co mogłoby doprowadzić do jej uszkodzenia.

Fot. Haier
Fot. Haier

Niskie rachunki za prąd z klasą A++

Zastosowana w urządzeniu technologia pompy ciepła zapewnia utrzymanie ciepła wewnątrz bębna suszarki, co gwarantuje wysoką efektywność energetyczną. Rozwiązanie to nie tylko obniża zużycie energii nawet o 50%, ale także zapewnia o wiele lepszą pielęgnację prania w porównaniu ze zwykłą suszarką bębnową. Dodatkowo, klasa energetyczna A++ suszarki gwarantuje niższe rachunki za prąd, dbając jednocześnie o nasze środowisko naturalne.

Niezwykła funkcjonalność oraz wygoda

Suszarka Haier i-Pro 7 HD90-A2979 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest wyjątkowo pojemna. Może pomieścić do 10 kg wsadu, co pozwala w wygodny i łatwy sposób wysuszyć wszystkie nasze uprane ubrania. Duże drzwi urządzenia ułatwiają załadunek i rozładunek, zapewniając wyższy komfort użytkowania. A dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możemy już się nie martwić o zagubione skarpetki. Dodatkowo, suszarka wyposażona jest w czytelny i łatwy w obsłudze wyświetlacz. Urządzenie posiada także funkcję opóźnienia startu do 24 godzin oraz funkcję My Time, gdzie czas cyklu suszenia możemy ustawić według naszych potrzeb, z dokładnością do 5 min.
--
REKLAMA:
--
Na uwagę zasługuje także nowy system filtrujący, który zbiera zmechacenia, włókna i sierść w jednym miejscu, co znacznie ułatwia jego czyszczenie. Warto dodać, iż suszarka do ubrań marki Haier jest wyjątkowo cicha – tylko 67 dB i wyróżnia się 15-letnią gwarancją na kompresor.

Dostępność i cena:

Suszarka Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979 dostępna jest w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 3049 zł.

Więcej informacji na temat suszarki Haier znajdziesz na:
https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl/suszarka-bebnowa/-/catalog/31102149/hd90-a2979-s

źródło: Materiał partnera

Artykuły podobne:

d