newsletter reklama projekty domów forum
sobota 6 marca 2021
25.01.2021r...

Bosch Professional wydłuża gwarancję na akumulatory i ładowarki do 3 lat

Jedna z najpopularniejszych marek elektronarzędzi – Bosch Professional wprowadziła możliwość przedłużenia gwarancji na akumulatory litowo-jonowe oraz ładowarki Bosch linii profesjonalnej do 3 lat. Wcześniej użytkownicy mogli korzystać z 2-letniej gwarancji na akumulatory i ładowarki, a 3-letnia gwaranacja dotyczyła jedynie elektronarzędzi.
Fot. Bosch
Fot. Bosch

Warunkiem skorzystania z przedłużonej, 3-letniej gwarancji jest rejestracja produktów w ciągu 4 tygodni od zakupu. Warunki gwarancji zaczynają obowiązywać od dnia zakupu, a rejestracji można dokonać na stronie bosch-professional.pl

- Serwis stanowi istotną wartość naszej oferty elektronarzędzi. Nieustannie staramy się usprawniać nasze usługi, dlatego nasi użytkownicy mogą zlecać serwis i wysyłkę naszych produktów poprzez formularz online. W ramach usług gwarantujemy także serwis związany z kalibracją elektronarzędzi pomiarowych. Od lat optymalizujemy także czas serwisowania elektronarzędzi. Obecnie większość napraw wykonujemy w ciągu 24 godzin, a przy wymiane podzespołów stosujemy oryginalne części zamienne Bosch. Staramy się na bieżąco wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, a możliwość przedłużenia gwarancji na akumulatory i ładowarki do 3 lat jest tego dobrym przykładem – podkreśla Piotr Nowak, Kierownik Centralnego Serwisu Elektronarzędzi Bosch w Warszawie.
--
REKLAMA:
--

Kompatybilność systemów akumulatorowych w ramach danej klasy napięcia

Korzystając z systemu akumulatorowego Bosch Professional warto wspomnieć o kompatybilności akumulatorów w ramach klas napięcia 18V i 12V. Oznacza to, że wszystkie elektronarzędzia akumulatorowe Bosch Professional w danej klasie napięcia, na przykład 18V mogą korzystać z tych samych akumulatorów litowo-jonowych produkowanych od 2008 roku. To samo dotyczy elektronarzędzi i akumulatorów o klasie napięcia 12 V i ich starszych odpowiedników 10,8 V które są w pełni ze sobą kompatybilne.

W 2019 roku Bosch wprowadził również na rynek nową serię wysokoprądowych akumulatorów ProCORE 18V. Akumulatory zaprojektowano tak, aby maksymalnie zwiększyć ich wydajność i ograniczyć ciężar. Modele te doskonale współpacują z najnowszą linią najmocniejszych elektronarzędzi akumulatorowych marki Bosch Professional – BiTurbo. Akumulatory te są również w 100 % kompatybilne ze wszystkimi elektronarzędziami akumulatorowymi Bosch Professional 18 V.

źródło: Bosch

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d