newsletter reklama projekty domów forum
środa 20 stycznia 2021
18.05.2020r...

Innowacyjny odpływ liniowy z tworzywa sztucznego w ofercie firmy Schedpol

Nowoczesny odpływ liniowy na nóżkach wykonany z sanitarnego tworzywa sztucznego to nowość w ofercie producenta brodzików, wanien i elementów wyposażenia łazienek – firmy Schedpol.
Fot. Schedpol
Fot. Schedpol
Największymi zaletami nowego produktu są: wzmocniona konstrukcja, zastosowanie syfonu o wysokiej wydajności odbioru wody – 42l. na minutę, zastosowanie powłoki Easy to Clean® oraz Antibac®, które poprawiają właściwości użytkowe odpływu. Produkt oferowany jest w zestawie z maskownicą plate, taśmą i kołnierzem uszczelniającym, syfonem szybkoprzepływowym oraz stopami montażowymi i regulowanymi podkładkami. Innowacyjna jest sama konstrukcja rynny odpływowej. Dzięki użyciu sprawdzonych, stosowanych od dziesiątek lat materiałów sanitarnych, ale również wyeliminowaniu łączeń w miejscach zbierania wody, udało się stworzyć w pełni bezpieczny, wodoszczelny produkt. Klasycznie spawane elementy w odpływach stalowych czy aluminiowych nie zagwarantują pełnej hydroszczelności.

Fot. Schedpol
Fot. Schedpol

Firma SCHEDPOL z siedzibą w Międzychodzie działa na rynku od 40-stu lat. W ofercie producenta znaleźć można m.in. brodziki prysznicowe, odpływy liniowe, wanny, nośniki EPS do brodzików oraz wanien, a także akcesoria ułatwiające montaż produktów w łazience.
--
REKLAMA:
--
Więcej informacji na temat odpływu liniowego wykonanego z tworzywa sztucznego oraz innych produktów znaleźć można na stronie internetowej producenta: https://www.schedpol.pl/

źródło: Schedpol

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d