newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
18.03.2020r...

Nowe płyty tarasowe 2.0 Ceramiki Paradyż

Początek wiosny to dobry moment na zmianę aranżacji w przydomowej strefie relaksu, ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Ceramika Paradyż prezentuje trzy nowe kolekcje płyt tarasowych 2.0 – Minster, Madera i Sherwood, które łączą w sobie walory estetyczne z niezwykłą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne.
Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż

Płyty tarasowe stanowią ciekawą alternatywę do tradycyjnych okładzin zewnętrznych. Sprawdzą się na tarasach, jako ścieżki ogrodowe, podłoża letnich altan czy podjazdy samochodowe. Ich niezwykłe parametry techniczne i uniwersalizm zastosowania w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem stwarza szerokie możliwości aranżowania ogrodów i przydomowych przestrzeni.

Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż

Minster – nieoczywiste piękno przyrody

Kolekcja Minster w formacie 59,5 x 89,5 cm odwzorowuje piękno pór roku. Dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki, łupkowatej struktury oraz charakterystycznych przebarwień, płytki w formacie 59,5 x 89,5 cm oddają wdzięk zmieniających się sezonów. Płyty tarasowe dostępne są w dwóch wariantach - jaśniejszym, piaskowcowym Multi oraz ciemniejszym Rustic. Aranżacje stworzone z ich pomocą w naturalny sposób wpasowują się w otaczającą przyrodę, niezależnie od sezonu.

Madera – strefa prawdziwego relaksu

Lekki powiew wiatru, promienie słońca i poczucie letniego spokoju posłużyły za inspirację do powstania kolekcji Madera. Płytki tarasowe o wymiarach 29,5 x 119,5 cm zostały zaprojektowane tak, aby wpasowywały się w przestrzeń zanurzoną w przyrodzie. Efekt autentycznego współgrania z naturą uzyskano dzięki projektowanym przetarciom, strukturze deski oraz wzorze starego, wypalonego przez słońce drewna. Dwie wersje kolorystyczne, beżowa i chłodno-brązowa, komponują się z elementami dekoracyjnymi z wikliny, kamieniem, żwirem oraz cementem. Dzięki temu ogród, balkon lub taras stworzą z przyrodą spójną całość.
--
REKLAMA:
--

Sherwood – niewzburzony spokój

Uniwersalna kolekcja Sherwood subtelnie eksponuje piękno przyrody, dodatkowo wprowadzając do przydomowej przestrzeni harmonię i porządek. Płytki tarasowe w formacie 29,5 x 119,5 cm łączą charakterystyczną strukturę drewna, wzór naturalnego usłojenia oraz delikatne odcienie szarości i beżu. Zapewnią one łagodne tło zarówno dla stonowanych aranżacji, jak i tych bardziej ekstrawaganckich. Dzięki swojej fakturze kolekcja pozwala przemienić taras, balkon czy ogród w strefę wypoczynku otoczoną przyrodą.

źródło: Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d