newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 21 marca 2023
17.03.2020r...

Zagęszczarka – narzędzie nie tylko dla profesjonalistów

Zagęszczarki z reguły używane są przez profesjonalistów do codziennej pracy. Jednak są to narzędzia bezpieczne, które z powodzeniem mogą stosować również amatorzy, w swoich ogrodach czy choćby terenach wokół domu.
Fot. HIGHER
Fot. HIGHER


Duży wybór urządzeń spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, potwierdzonych znakiem CE oraz deklaracją zgodności wraz z instrukcjami obsługi znajdą Państwo na stronie: sklep.drabiny.info

Do jakich celów używać zagęszczarki?

Zagęszczarki, zwane ubijakami niezbędne są w pracach związanych z gruntem. To narzędzia stworzone do prac brukarskich, krajobrazowych, drogowych – znajdziemy je na każdym placu budowy. Jednak zagęszczarki swoje zastosowanie znajdują również w ogródkach czy terenach gospodarstw domowych.
--
REKLAMA:
--
Fachowe ubicie kostki brukowej, czy kamiennych płytek betonowych przy użyciu tego właśnie urządzenia, zapewni właściwe i estetyczne podłoże. Takie, które z czasem nie obsunie się, i na którym nie utworzą się niebezpieczne ustępy utrudniające poruszanie się po nim.

Czy trzeba mieć doświadczenie w obsłudze zagęszczarki?

Zagęszczarka to narzędzie bezpieczne, z jakim mogą pracować również amatorzy, na przykład do zagęszczania gruntu i budowy ścieżek w ogrodzie czy wokół domu. Nie trzeba mieć doświadczenia w obsłudze tego typu urządzeń. Są to maszyny bezpieczne. Warto jednak pamiętać by podczas korzystania z ubijaka, stosować odpowiednie akcesoria, które ochronią nasze uszy czy dłonie. Niektóre modele słuchawki przeciwhałasowe i rękawice BHP posiadają w swoim dodatkowym wyposażeniu.

Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru zagęszczarki? Więcej informacji znajdziesz na: sklep.drabiny.info

źródło: HIGHER

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d