newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 6 lipca 2020
14.02.2020r...

Dyskretna odsłona elegancji i połysku w kolekcji Sheen Macieja Zienia

Czwarta spośród nowych kolekcji łazienkowych cenionego projektanta charakteryzuje się przepychem w wydaniu delikatnym, niebanalnym. Znajdzie miłośników zarówno wśród entuzjastów japońskiego minimalizmu, jak i tych, którzy cenią łazienkę w klimacie spa.
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Kolekcja SHEEN, w rozmiarze 33x90 cm, pełna nienachalnego przepychu i luksusowych zdobień, niewątpliwie wyróżnia się także subtelnym designem i delikatnością. Stonowane odcienie beżu i brązu oraz nawiązanie do naturalnego wzoru kamienia, w połączeniu z połyskującymi dekoracjami stworzą eleganckie i klasyczne wnętrze, z niewymuszonym efektem glamour. Osobom, które preferują bardziej surowe aranżacje i poszukują organicznych rozwiązań, z pewnością do gustu przypadną płytki podłogowe, pięknie podkreślające rysunek drewna.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Kolekcja Sheen Macieja Zienia

W kolekcji znaleźć można płytkę ścienną Sheen w odcieniu ciepłego beżu o wymiarach 898x328 mm (cena: 159,90 zł za m2), która wyglądem przypomina przekrój naturalnego kamienia, z nieregularnymi poziomymi zdobieniami. Spokojna kolorystyka w połączeniu z matowym wykończeniem stanowi idealną bazę do wnętrza, dodając mu łagodności i jednocześnie nowoczesnego charakteru.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Aranżację stylowo dopełnią jasnobrązowe płytki gresowe na posadzce o strukturze drewna, w rozmiarze 698x98 mm (cena: 399,87 zł za m2) ułożone w klasyczną jodełkę. Będą one doskonałym wyborem nie tylko dla wielbicieli ponadczasowego designu, ale także dla osób, które cenią sobie trwałość produktu oraz łatwość montażu. Nietypowy kształt płytek, odpowiednio dostosowany do wzoru jodełki, będzie niewątpliwie dużym ułatwieniem przy układaniu tego typu podłogi.
Płytki gresowe Sheen w kształcie jodełki

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

Uzupełnieniem kolekcji są bogato zdobione dekoracje w stylu glamour – stalowa listwa ścienna oraz połyskujące mozaiki.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Mozaika ścienna Sheen gold (254x221 mm, cena: 69,99 zł za szt.) w modnym, heksagonalnym kształcie, fakturą przypomina lekko przetartą tapetę, z efektem przygaszonego złota. Zastosowanie jej na całej ścianie sprawi, że wnętrze nabierze blasku i nieoczywistej elegancji w tajemniczym stylu.

Mozaika Sheen gold w połączeniu z podstawową płytką ścienną

Z kolei mozaiki Sheen copper i Sheen white (290x193 mm, cena: 99,88 zł i 69,99 zł za szt.) mają bardziej opływowy wzór, nawiązujący do formy łezki o charakterystycznej powierzchni lustrzanej, w odcieniu różowego złota. Będą wyrazistym akcentem we wnętrzu, rozjaśnią je i pozwolą słońcu odbijać się w płytce. Z pewnością przypadną do gustu osobom ceniącym luksus i szykowność, sprawdzą się także w mniejszych pomieszczeniach, optycznie je powiększając.
--
REKLAMA:
--

Mozaika ścienna Sheen copper

Ze względu na swoją dekoracyjność kolekcja Sheen potrzebuje niewiele dodatków, z drugiej strony, jeśli ograniczymy je jedynie do stylowych akcentów na ścianie, mogą one wtedy nadać łazience całkowicie personalnego charakteru, związanego z upodobaniami użytkownika. I to zarówno jasne, ciepłe elementy odwołujące się do natury, jak i mocne, kontrastujące z delikatnymi barwami Sheen akcenty kolorystycznie.

źródło: Tubądzin

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d