newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 21 marca 2023
06.02.2020r...

Projektuj budynki ze zaktualizowaną wersją BIM Selector firmy KESSEL

BIM (Building Information Modeling) to baza, z której korzystają osoby zajmujące się projektowaniem, budową i utrzymaniem budynków. Pozwala im podczas wszystkich faz projektowych podejmować optymalne decyzje i sprawdzać ich oddziaływanie na inne pracujące przy budynku zespoły. Nowa wersja została zaktualizowana o najnowsze produkty firmy KESSEL, w tym separatory.
Fot. Kessel
Fot. Kessel

Na co dzień przydatność aktualnych plików BIM doceniają przede wszystkim projektanci, architekci i instalatorzy. KESSEL udostępnia je w uniwersalnym formacie wyjściowym VDI 3805, który umożliwia inteligentne przedstawienie budynku z zainstalowanymi rozwiązaniami odwadniającymi KESSEL we wszystkich popularnych aplikacjach BIM. Edytor "BIM-Selector" pozwala łatwo pobrać dane wybranego produktu lub szerszego zakresu, a następnie zaimportować je do własnej aplikacji BIM.
--
REKLAMA:
--
Na przykładzie modelu separatora tłuszczu możemy sprawdzić, że dzięki plikowi BIM automatycznie ustalane są wymiary dla wymaganych dopływów, odpływów i przewodów tłocznych. Biblioteka BIM firmy KESSEL to dostęp do wszelkich treści, które potrzebne są nie tylko przy projektowaniu, ale także zabudowie i eksploatacji rozwiązań odwadniających KESSEL.

źródło: Kessel

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d