newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 10 sierpnia 2020
10.01.2020r...

De Dietrich wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tak jak w ostatnich latach spółka BDR Thermea Poland dołączyła do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na aukcję przekazała 2-funkcyjny, kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24MI. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie dla Fundacji na zakup sprzętu medycznego i diagnostycznego dla dzieci.
Fot. De Dietrich
Fot. De Dietrich

Pomaganie ma sens

Już po raz 28. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci. W tym roku WOŚP skupi się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia i neurochirurgia. W trosce o bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów małych pacjentów potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo drogie urządzenia medyczne. Zazwyczaj zebrane środki są przekazywane na niezbędne wyposażenie sali operacyjnej, oddziału intensywnej terapii czy zakładu diagnostyki obrazowej. Do najważniejszych sprzętów należą m.in.: lampy operacyjne, stoły operacyjne, aparaty RTG z ramieniem oraz zestawy endoskopowe.

Oprócz przekazywania pieniędzy do specjalnych puszek podczas wielkiego Finału – 12 stycznia, pomagać można również biorąc udział w wyjątkowych licytacjach. Co roku do akcji włączają się znane osobistości ze świata kultury czy sportu. W tym roku udział w WOŚP bierze udział noblistka Olga Tokarczuk, Robert Lewandowski czy Agnieszka Holland. Dodatkowo wiele firm dołącza się do tej wspaniałej inicjatywy. Kontynuując tradycję i misję niesienia pomocy spółka BDR Thermea przekazała na aukcję nowoczesny 2-funkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy Lumea MPX 20/24 MI marki De Dietrich.
--
REKLAMA:
--
Udział w tej licytacji można wziąć na stronie aukcja Lumea MPX– WOŚP, potrwa ona do 17 stycznia. Zachęcamy do licytowania. To podwójna korzyść, ponieważ można zyskać nowoczesne źródło ciepła w swoim domu, a przeznaczona na niego kwota zostanie wykorzystana w szczytnym celu - podkreśla Tomasz Popiel szef działu marketingu marki De Dietrich.

Kocioł Lumea MPX - wydajność i ochrona środowiska

Wykorzystując ciepło utajone pary wodnej zawartej w spalinach, technologia kondensacji odzyskuje możliwie największą ilość energii. Gazowy kocioł kondensacyjny Lumea MPX charakteryzuje się najwyższą sprawnością, która sięga aż 109%. Automatycznie sterowane kondensacyjne kotły gazowe pozwalają cieszyć się stałym komfortem cieplnym, bez obaw o wysokie koszty eksploatacyjne.

Kocioł Lumea MPX dzięki kompaktowym wymiarom, dedykowany jest zarówno dla nowych instalacji, jak i tych modernizowanych. Estetyczna, a zarazem zwarta konstrukcja umożliwia łatwy montaż kotła nawet w małych pomieszczeniach. Niezawodność urządzenia gwarantują sprawdzone technologie i materiały m.in. wymiennik kotła i palnik cylindryczny ze stali szlachetnej. Urządzenie jest również ciche za sprawą wewnętrznej izolacji dźwiękochłonnej. Na wyposażeniu znalazł się też nowatorski system Gas Adaptive Control (GAC), który gwarantuje optymalizację spalania dzięki elektronicznej kontroli i elektronicznemu zaworowi gazu. System w sposób ciągły kontroluje i optymalizuje proces spalania. GAC ułatwia również uruchomienie kotła, ponieważ nie ma konieczności regulacji manualnej, kalibracji czy wymiany dysz. Lumea MPX charakteryzuje się także dużymi możliwościami modulacji od 14 do 100% mocy. Dla łatwiejszej obsługi kocioł wyposażono w konsolę z cyfrowym, podświetlanym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym.

źródło: De Dietrich

d