newsletter reklama projekty domów forum
sobota 15 sierpnia 2020
06.12.2019r...

DOMOTEX 2020 z udziałem marki Chapel Parket

DOMOTEX w branży podłogowej od lat uchodzi za jedną z najistotniejszych na świecie imprez targowo-wystawienniczych. Tradycyjnie, przestawiciele tej gałęzi spotykają się w stolicy landu Dolna Saksonia, by wspólnie uczestniczyć w wydarzeniu, gdzie prezentowane są najnowsze ciekawostki oraz trendy.
Fot. Chapel Partket
Fot. Chapel Partket

W przyszłym roku ekspozycja Chapel Parket stanie w hali 13, przy miejscu nr E81. Podobnie jak w minionych latach, na zwiedzających czekać będzie pawilon skonstruowany w formule open space. Taka forma pozwala na swobodny dostęp dla zwiedzjących. Stoisko marki tworzyć będą obrotowe ekspozytory, próbki dostępnych wybarwień czy Księga Architekta. Co roku uwagę gości zwraca również już sama podłoga. Miłośnicy dębowych desek będą mogli więc nacieszyć oko wszystkimi kolekacjami marki oraz wszechobecnym drewnem. - DOMOTEX to za każdym razem dobre otwarcie roku. Dzięki przedsięwzięciu spotykamy się z wieloma profesjonalistami, co jest okazją do kreatywnych rozmów. Możemy też bliżej poznać naszych klientów, dowiedzieć się na co zwracają uwagę i co ich interesuje. Warto z początkiem roku wziąć udział w takim wydarzeniu. - mówi Sebastian Kos, przedstawiciel marki Chapel Parket.
--
REKLAMA:
--
Udział marki Chapel Parket w Międzynarodowych Targach Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX to już tradycja. W Hanowerze podłogi sygnowane tym brandem zaprezentują się już po raz szesnasty. Inicjatywa cieszy się niesłabnącą popularnością na arenie międzynarodowej, czego dowodem są udostępnione przez organizatorów dane statystyczne z poprzednich lat. W ubiegłorocznych targach udział wzięło ponad 1400 wystawców z 60 państw, natomiast aż 70% z nich pochodzi spoza Niemiec. Przypomnijmy, najbliższa edycja zostanie zainaugurowana w piątek, 10 stycznia i potrwa do poniedziału, 13 stycznia.

źródło: Chapel Partket

d