newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 10 sierpnia 2020
29.11.2019r...

KONBET Poznań Kreatorem Budownictwa Roku 2019

Już po raz dziewiąty prekursorom branży budowlanej wręczono prestiżowe Certyfikaty Kreator Budownictwa Roku. W gronie laureatów znalazł się KONBET Poznań i Prezes Zarządu, doc. dr inż. Artur Kisiołek.
Fot. KONBET
Fot. KONBET

21 listopada br. firma Konbet miała zaszczyt odebrać certyfikat Kreatora Budownictwa Roku. Gala wręczenia nagród odbyła w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Fot. KONBET
Fot. KONBET

Certyfikat przyznawany jest najlepszym firmom kreującym polski rynek budowlany. Laureatów wybiera się na podstawie tego, w jakim stopniu przyczyniają się do rozwoju rynku budowlanego. Brane są pod uwagę wprowadzane innowacje i nowe technologie oraz jakość oferowanych produktów i usług. Znaczącym czynnikiem jest również wykorzystywanie proekologicznych rozwiązań.

Fot. KONBET
Fot. KONBET

W tym roku nagrodzono KONBET Poznań i doc. dr. Inż. Artura Kisiołka. Dostrzeżone zostały nowatorskie produkty, jakimi są stropy panelowe, które z powodzeniem wykorzystuje się na budowach na terenie całej Polski.
--
REKLAMA:
--
Prezes Artur Kisiołek podczas odbierania nagrody podkreślił współpracę i motywację, jaką kierują się wszyscy pracownicy firmy – To nagroda dla nas wszystkich. Dzięki zaangażowaniu pracowników mogliśmy stworzyć rodzinę stropów panelowych i z powodzeniem dostarczać na budowy w całej Polsce nowoczesne produkty, w tym ten najnowszy – Teriva Panel.

Fot. KONBET
Fot. KONBET

Projekt Kreator Budownictwa Roku organizowany jest przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. Patronat honorowy sprawuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa.

źródło: Konbet

d