newsletter reklama projekty domów forum
środa 3 czerwca 2020
07.11.2019r...

Najnowsza kolekcja podłóg Designboden od Brillux

Doskonałe podłogi: MyHome & Business XXII
Fot. Brillux
Fot. Brillux

W koncepcji aranżacyjnej pomieszczenia okładzina podłogowa odgrywa decydującą rolę. Materiał i dobór kolorów mają znaczy wpływ na klimat wnętrza. Podłogi ozdobne Brillux gwarantują odpowiednie wykończenie zarówno prywatnych pomieszczeń mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych. Różnorodne winylowe wykładziny podłogowe najwyższej jakości stanowią doskonałą imitację drewna i kamienia.

Łacznie 40 wzorów zostało podzielonych na cztery aktualne kolekcje, które pomagaja w wyborze odpowiedniej podłogi. Poszczególne rodzaje aranzacji zostały zebrane w ramach ponizszych haseł.

Fot. Brillux
Fot. Brillux

Wzory z kolekcji "charismatic woods" umożliwiają tworzenie żywych kompozycji, w ramach których aranżacje podłóg nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Przekonują one przede wszystkim różnorodnymi strukturami i kontrastami kolorystycznymi w obrębie pojedynczych elementów.

Fot. Brillux
Fot. Brillux

Zalety:
Dla lepszej jakości powietrza w pomieszczeniu

Wszystkie doskonałe podłogi Brillux posiadają certyfikat Eurofins "Indoor Air Comfort GOLD". Potwierdza zgodność z ustawowymi poziomami emisji, a także zgodność z różnymi opcjonalnymi oznakowaniami ekologicznymi UE. Niska emisja dla doskonałych podłogi przyczynia się do dobrego klimatu w pomieszczeniu.

Całkowicie wolne od ftalanów

W całej kolekcji podłóg ozdobnych MyHome & Business XXII firma Brillux rezygnuje z zawierających ftalany plastyfikatorów, spełniając tym samym wymogi obowiązujące dla zabawek dla niemowląt oraz wyrobów medycznych.

Niewielka wysokość

Podłogi ozdobne Brillux są bardzo wytrzymałe przy zachowaniu niewielkiej wysokości konstrukcyjnej 2 do 2,5 mm. Doskonale nadają się do stosowania w nowym budownictwie oraz w przypadku remontów.

Optyka i akustyka

Podłogi z odpowiednimi dla danego wzoru tłoczeniami wiernie oddają nie tylko wygląd oryginałów, ale dodatkowo przekonują realistycznymi odgłosami.

Odchylenia gwarancją naturalności

Każdy wzór zawiera zamierzone odchylenia w ramach pojedynczych elementów dekoracyjnych. Zabieg ten pozwala na tworzenie bardzo autentycznych powierzchni.

Wersje jakościowe

Jakość będąca w stanie sprostać wszystkim wymogom

Fot. Brillux
Fot. Brillux

Podłoga dekoracyjna – Classic 30

Powierzchnia użytkowa o grubości 0,3 mm zapewnia odporność na najbardziej intensywne użytkowanie w pomieszczeniach prywatnych i na lekkie natężenie użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych. Brzeg z mikrofazą doskonale sprawdza się w przypadku powierzchni o drobnej strukturze – wzór 453 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu ze względu na optykę sztabkową.
--
REKLAMA:
--

Podłoga dekoracyjna – Premium 55

W przypadku najwyższego natężenia użytkowania w pomieszczeniach mieszkalnych i dużego natężenia użytkowania w pomieszczeniach komercyjnych doskonale sprawdzają się podłogi ozdobne o warstwie użytkowej 0,55 mm. Fazowane brzegi podkreślają charakter każdego wzoru: optyka kamienia uwydatnia charakter kafli. Dzięki fazowanym brzegom wyjątkowo autentyczny wygląd otrzymują również wzory drewniane. Ze względu na specyficzną optykę sztabkową wzór 453 jest dostępny wyłącznie bez fazowanego brzegu.

Fot. Brillux
Fot. Brillux

Możliwości dekoracyjne
Różnorodne aranżacje z wykorzystaniem paneli Deepline

Wykończenie podłogi o wyjątkowo charakterystycznym wyglądzie można osiągnąć z wykorzystaniem paneli Deepline. Dodatkowe fazowanie ze wszystkich stron sięgające do ciemnej warstwy nośnika silnie podkreśla kształt poszczególnych elementów.

6 z 40 wzorów dostępnych jest w wesji paneli Deepline. Wzory te w wersji z warstwą użytkową 0,55 mm są dostarczane w opakowaniach zawierających trzy różne szerokości: 228 mm, 152 mm oraz 76 mm. Dzięki głębokiemu fazowaniu umożliwiają one tworzenie różnorodnych kompozycji dekoracyjnych.

źródło: Brillux

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d