newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 29 lipca 2021
30.10.2019r...

GPS tracker w branży budowlanej

Posiadasz maszyny i sprzęt budowlany? Czy wiesz, że możesz dodatkowo zarobić z monitoringiem GPS? Inwestycja w GPS tracker oznacza również znaczne oszczędności i uzyskanie zdalnej kontroli nad sprzętem. Pojazdy lub sprzęt wyposażone w lokalizator GPS dostarczają cennych informacji dla branży budowlanej.
Fot. ABAX
Fot. ABAX

Zarządzaj flota budowlaną z monitoringiem GPS dla sprzętu budowlanego.
- Czy wiesz, że istnieje proste rozwiązanie do monitorowania, w jaki sposób Twoi pracownicy wykorzystują zasoby firmy?
- Czy spotkałeś się z terminem konserwacji zapobiegawczej, która pozwala zminimalizować awarię sprzętu?
- Chcesz otrzymywać przypomnienia o terminie serwisowania, a dodatkowo móc na nim zarobić?

Wzrost popytu na GPS tracker

Coraz więcej firm budowlanych decyduje się na lokalizator GPS, aby lepiej zarządzać i móc lepiej wykorzystywać swoje pojazdy i sprzęt. Nowoczesne systemy monitoringu, podpowiadają jak efektywnie rozlokować zasoby i zautomatyzować działania. Monitoring GPS może pomóc Ci również lepiej wykorzystać maszyny i sprzęt w oparciu o dziennik czasu użytkowania oraz dzięki intuicyjnym raportom w systemie telematycznym.
--
REKLAMA:
--

Efektywne zarządzanie w terenie

Firmy budowlane bardzo często realizują projekty na dużym obszarze. Śledzenie GPS umożliwia firmom budowlanym monitorować działania w terenie, otrzymywać powiadomienia o ewentualnych nadużyciach i efektywne planowanie prac budowlanych. Wszystkie informacje są dostępne w jednym miejscu, z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Jeśli na przykład nadzorujesz prace budowlane, możesz sprawdzić na swoim telefonie, czy maszyna opuściła plac budowy i gdzie aktualnie się znajduje.

Lokalizator GPS to nie tylko urządzenie, które lokalizuje na mapie wszystkie Twoje pojazdy, maszyny i sprzęt budowlany, ale także sposób efektywnego zarządzania nimi. System śledzenia GPS ułatwia pracę, umożliwia szybsze podejmowanie decyzji, a nawet oferuje dodatkowe usługi dla swoich klientów.

Zacznij zarabiaj więcej

Z GPS tracker, właściciel firmy sprzedającej i/lub wynajmującej pojazdy, maszyny i sprzęt może zarobić więcej dzięki umowie serwisowej.

Jak to działa?

W systemie GPS masz możliwość ustawiania przypomnień SMS/e-mail o zbliżającym się przeglądzie technicznym wszystkich Twoich zasobów. Sprzedając lub wynajmując pojazdy i sprzęt, możesz zaoferować dodatkowe usługi powiadomień GPS.

- System od ABAX pomógł nam zwiększyć produktywność i stał się istotną częścią naszych procesów biznesowych - mówi Barry Hall, Office Manager.

Automatyczne rejestrowanie motogodzin, a konserwacja zapobiegawcza

Z GPS tracker możesz uzyskać dostęp do szczegółowych danych telematycznych na temat swoich zasobów. Informacje z systemu GPS pomagają zyskać pełną kontrolę nad flotą i sprzętem. Firma budowlana ma wgląd w częstotliwość i ilość godzin pracy urządzenia co pomaga zaplanować serwisowanie, uniknąć awarii i zaoszczędzić na ewentualnym przestoju sprzętu.

- Jeden z naszych klientów z branży budowlanej wykrył usterkę maszyny na bardzo wczesnym etapie. Dzięki temu, wymiana uszkodzonej części nastąpiła już podczas kolejnego planowego serwisu, a firma była w stanie naprawić sprzęt bez utraty produktywności. Ponadto usunięcie usterki kosztowało mniej, niż gdyby miało to miejsce dopiero po awarii sprzętu. - mówi Bjørn André Hagen, Product Owner ABAX Equipment Control.

Ustawiaj obszary poruszania się sprzętu

GPS tracker w branży budowlanej pozwala również ustawiać obszary poruszania się Twojej floty i sprzętu.

Zarządzanie flotą samochodową

Jeśli posiadasz flotę pojazdów, poznaj 4 wskazówki jak możesz wykorzystać lokalizator gps do samochodu, aby Twój dzień stał się łatwiejszy.

Korzyści płynące z monitoringu GPS

- Lokalizacja GPS w czasie rzeczywistym,
- Dziennik czasu użytkowania,
- Łatwe wyszukiwanie zasobów,
- Dokładne fakturowanie,
- Konserwacja zapobiegawcza,
- Geofence,
- Generowanie raportów,
- Przeciw kradzieży,
- Przypomnienia serwisowe.
- I wiele więcej.

Więcej o rozwiązaniu do monitorowania maszyn i sprzętu znajdziesz pod tym linkiem.

źródło: ABAX

Artykuły podobne:

Galerie zdjęć:

d