newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 9 lipca 2020
26.09.2019r...

Inteligentny Alarm Domowy od Netatmo – nowoczesny sposób na włamywaczy

Netatmo – jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań inteligentnego domu – wprowadza do sprzedaży Inteligentny Alarm Domowy. Urządzenie zwiększa bezpieczeństwo posesji dzięki głośnej syrenie oraz funkcji odtwarzania dźwięków odstraszających włamywaczy.
Fot. Netatmo
Fot. Netatmo

Wypłoszyć włamywacza

Inteligentny Alarm Domowy od Netatmo współpracuje z kamerą oraz czujnikami okien i drzwi producenta, które razem tworzą kompletny system bezpieczeństwa. Gdy kamera dostrzeże intruza lub czujniki wykryją ruch, urządzenie uruchomi donośną, odstraszającą syrenę o głośności 110 decybeli.

Właściciel alarmu otrzyma również natychmiastowe powiadomienie i nagranie ze zdarzenia na swojego smartfona. Dzięki temu będzie mógł szybko zawiadomić policję, będąc z dala od domu.
--
REKLAMA:
--
Inteligentny Alarm Domowy Netatmo wyposażono w przydatną funkcję odtwarzania dźwięków imitujących obecność domowników. Pochodzące z domu odgłosy zwiększają szansę, że złodziej zrezygnuje z włamania. Przykładowe dźwięki dostępne w alarmie to szum odkurzacza, płacz dziecka oraz szczekanie psa.

Prosta instalacja i indywidualne ustawienia

Instalacja alarmu jest bardzo prosta i można ją wykonać samodzielnie. Urządzenie może być zasilane zarówno bateriami, jak i poprzez podpięcie do gniazdka. Użytkownik ma więc dużą swobodę w wybraniu miejsca na alarm. Można go przymocować zarówno do ściany czy też sufitu, jak i postawić na półce lub meblach.

Konfiguracji urządzenia zajmuje kilka minut i dokonuje się jej w aplikacji Netatmo Security. Użytkownik może w niej m.in. wybrać, jakie konkretne zdarzenia wykryte przez kamerę lub czujniki mają wyzwalać alarm. Urządzenie można także skonfigurować tak, by aktywowało się, gdy wszyscy mieszkańcy wyjdą z domu i dezaktywowało, gdy kamera wykryje powrót znanej osoby.

Inteligentny Alarm Domowy działa wyłącznie w połączeniu z Inteligentną Kamerą Domową Netatmo. Jeden alarm można sparować z jedną kamerą.

Cena Inteligentnego Alarmu Domowego w sklepie netatmo.com wynosi 349,99 zł.

Aplikacja Netatmo Security jest dostępna za darmo i działa na urządzeniach z systemem iOS 10 i nowszym oraz Android 5.0 i nowszym. Aplikację można również uruchomić na PC z systemem Windows oraz na komputerach Mac.

źródło: Netatmo

Galerie zdjęć:

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d