newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 5 lipca 2020
18.06.2019r...

Wykonawcy wybrali FAKRO

Brązowa Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom to jedno z najważniejszych wyróżnień, jakie światowy producent okien dachowych firma FAKRO otrzymała podczas Gali organizowanej przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.
Fot. Fakro
Fot. Fakro

To wielkie wyróżnienie dla firmy z Nowego Sącza, którą spontanicznie wskazali wykonawcy jako jedną z najlepszych. Ogólnopolskie badanie wykonane było przez ASM i zostało przeprowadzone wśród sprofilowanych grup wykonawców. Celem ankiety było poznanie ich opinii na temat materiałów budowlanych, których używają w codziennej pracy.

- Cieszymy się z tego wyróżnienia. Wykonawcy od zawsze byli dla nas ważnym partnerem, dlatego bardzo dziękujemy im za wybieranie produktów FAKRO. To właśnie oni mają doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu produktów, które na co dzień stosują, dlatego uznanie, jakie nam okazali jest to dla nas szczególnie istotne – komentuje Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu grupy FAKRO.
--
REKLAMA:
--
Podczas jubileuszowej, bo już XV gali, która odbyła się 13 czerwca w 2019 w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą, przyznano FAKRO wyróżnienia także w innych kategoriach:
- Złoty Champion Roku 2019 w kategorii Okna dachowe,
- Złota Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Okna dachowe,
- Wyróżnienie w rankingu Budowlana Marka Roku 2019 w kategorii Rolety/ Żaluzje zewnętrzne.

źródło: Fakro

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d