newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 6 lipca 2020
12.06.2019r...

Nowe Kostki Modulo - prosta droga do komfortu

Prostokąty i kwadraty mają niezwykłą moc kreacyjną. Z połączenia tych uniwersalnych kształtów powstał system kostek umożliwiających tworzenie praktycznych nawierzchni o niebanalnym wzornictwie. Poznajmy Modulo - nowość z kolekcji Libet Decco.
Fot. Libet
Fot. Libet

Modulo z kolekcji Libet Decco to najnowsza propozycja wykorzystania potencjału trzech sprawdzonych formatów (jeden prostokątny element, dwa w kształcie kwadratu). Odpowiednio dobrane proporcje kostek, wchodzących w skład systemu, umożliwiają realizację atrakcyjnych kompozycji z geometrycznym akcentem w roli głównej. Ponadto, każda z nich posiada na bocznych ściankach specjalne odstępniki (dystanse), co znacznie zwiększa komfort i precyzję układania.

Fot. Libet
Fot. Libet
Fot. Libet
Fot. Libet

Modulo to także bogata paleta dostępnych barw. Do dyspozycji mamy wersję Colormix obejmującą 3 propozycje kolorystyczne (kasztanowy, karbonowy, pastello) oraz minimalistyczną stylistykę Monocolor, w ramach której możemy postawić na kolor antracytowy lub gołębi.

Atrakcyjne odcienie znakomicie komponują się z prostą formą poszczególnych elementów, tworząc razem uporządkowane, przejrzyste, a jednocześnie unikatowe wzornictwo nawierzchni wokół domu. Na ścieżkach w stylu Modulo aranżacyjna zabawa idzie w parze z dbałością o każdy detal, a piękno tworzenia maszeruje ramię w ramię z zamiłowaniem do praktycznych rozwiązań.
--
REKLAMA:
--

Wymiary

9,1x9,1x6 cm; 9,1x18,2x6 cm; 18,2x18,2x 6 cm.

Kolory

Modulo w wersji Colormix: kasztanowy, karbonowy, pastello,
Modulo w wersji Monocolor: antracytowy, gołębi.

źródło: Libet

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d