newsletter reklama projekty domów forum
sobota 6 czerwca 2020
09.01.2019r...

Kosa spalinowa na kołach Handy TMK 52K od firmy Krysiak

Kosa spalinowa na kołach Handy TMK52K od firmy Krysiak to innowacyjne połączenie kosy spalinowej i kosiarki. To dzięki wyposażeniu urządzenia w układ jezdny z dwoma kołami, co zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Swoista hybryda idealnie sprawdzi się na dużych przestrzeniach oraz przy dokaszaniu trawy wokół drzewek i murków oraz w rowach i na pochyłościach powyżej 20 stopni, gdzie ze względu na wysokość darni i ukształtowanie terenu zwykła kosiarka nie znajdzie zastosowania.
Fot. Krysiak
Fot. Krysiak
Kosa umożliwia cięcie zarówno przy pomocy żyłki (przycinanie trawy dookoła drzew i przy chodnikach), jak również za pomocą tarczy tnącej (koszenie trawy, chwastów, lekkiej roślinności). Urządzenie o wadze 13,15 kg wyposażone jest w wydajny silnik 2-suwowy o mocy 2,6 KM i pojemności 52 cm3, tarczę 25,5 cm oraz głowicę żyłkową o średnicy cięcia 40 cm, co daje nam pewność, że kosa poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dzięki konstrukcji opartej na dużych kołach i wygodnemu uchwytowi, nie ma konieczności noszenia kosy na uprzęży, co w połączeniu z możliwością regulacji wysokości uchwytu kierownicy, zdecydowanie minimalizuje problem przeciążenia pleców u obsługującego sprzęt. Wyjątkowa budowa urządzenia i niskie umieszczenie silnika redukuje także docierający do operatora hałas i drgania.
--
REKLAMA:
--
Nowość w ofercie firmy Krysiak na sezon 2019 to świetne rozwiązanie dla wymagających, które zdecydowanie ułatwi pracę w ogrodzie i na nieużytkach.

Specyfikacja techniczna:

Pojemność silnika: 52 cm3;
Maksymalna moc silnika: 2,6 KM;
Pojemność zbiornika mieszanki paliwowej: 1,2 L;
Waga netto: 13,15 kg;
Średnica cięcia tarczą tnącą: 255 mm;
Rodzaj tarczy tnącej: 3-zębowa metalowa tarcza;
Średnica cięcia głowicą żyłkową: 400 mm;
Grubość żyłki tnącej: 2,4 mm;
Rodzaj głowicy żyłkowej: półautomatyczna z podwójną żyłką.

Cena: 525 zł brutto.

źródło: Krysiak

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d