newsletter reklama projekty domów forum
sobota 15 sierpnia 2020
21.11.2018r...

Talia z powłoką Superior HB od Blachotrapez

Talia to jedna z najbardziej efektownych stylistycznie blachodachówek w palecie produktowej Blachotrapez. Charakteryzuje się wysokim 35 mm uskokiem, który podkreśla jej wyrazisty kształt i zwiększa sztywność produktu. Dzięki temu znacznie lepiej znosi ona naprężenia powstałe w wyniku obciążeń. Produkt dostępny w klasie premium z powłoką Superior HB posiadającą 45 lat gwarancji z huty U. S. Steel Košice.  
Fot. Blachotrapez
Fot. Blachotrapez
Superior HB potwierdza swoje wyjątkowe właściwości w środowisku umiarkowanym i agresywnym. Jej walory techniczne sprawiają, że jest idealna do użycia w miejscach charakteryzującym się sporym zasoleniem lub zwiększonym stężeniem siarki. Dlatego sprawdza się w terenach nadmorskich, budownictwie przemysłowym czy obszarach narażonych na zwiększone zanieczyszczenia. To sztandarowy przykład unikalnego zastosowania dla tzw. dachów ekstremalnych. Sprawdza się jako elewacje ścian, obudowy systemów: klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych.
--
REKLAMA:
--
Powłoka lakiernicza została specjalnie dopracowana we współpracy ze szwedzkim potentatem produktów chemicznych Akzo Nobel - co zapewnia dodatkowe walory techniczne i estetyczne. Zastosowanie w Tali powłoki Superior HB podnosi jej wartość wizualną – na co zwracają uwagę inwestorzy. Dzięki technicznym właściwościom powłoki klient dysponuje różnorodnością zastosowań, zachowując niezmienne atrybuty niezawodności i bezpieczeństwa.

źródło: Blachotrapez

d