newsletter reklama projekty domów forum
piątek 30 lipca 2021
04.06.2018r...

Oprawy QRLED mini od AQForm

Kolekcja nowoczesnych lamp LED od AQForm powiększyła się o nowe modele ale w wersji mini. QRLED mini jest to nowy – znacznie mniejszy niż dotychczas dostępny – moduł. Można go kupić w wersjach typu SQUARES oraz jako reflektor. Zastosowanie oświetlenia technicznego w domu już nie jest niespodzianką. Bardzo dobre parametry takiego światła są wystarczającym argumentem przy projektowaniu oświetlenia do prywatnych wnętrz.
Fot. AQForm
Fot. AQForm

Oświetlenie QRLED i QRLED mini to nowoczesna stylistyka połączona z możliwością wykorzystania najnowszych zdobyczy technologii LED. Podnoszą nie tylko komfort projektowania oświetlenia, ale także użytkowania wnętrza. QRLED mini ma zaledwie 7,5 cm średnicy i proponuje wszystko, czego oczekujemy od funkcjonalnej lampy. Dobrze odwzorowuje barwy oświetlanych obiektów oraz oferuje ilość światła odpowiednią do większości zastosowań domowych. Elegancki i minimalistyczny wygląd oprawy oświetleniowe QRLED zawdzięczają niewielkiej średnicy oraz materiałom wysokiej jakości.

Fot. AQForm
Fot. AQForm
Fot. AQForm
Fot. AQForm

QRLED mini jest dostępny w sześciu podstawowych kolorach (mat: alu, szary, czarny, biały oraz struktura: złoty, antracyt). Dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji wielu parametrów (m.in. kąta świecenia, mocy czy CRI) można je łatwo dostosować do potrzeb konkretnego projektu. 

Fot. AQForm
Fot. AQForm
Fot. AQForm
Fot. AQForm

Oprawę QRLED mini można było zobaczyć podczas tegorocznej wystawy PolishUp. AQForm jest częścią BiznesUp! design made in Poland, organizowanego w ramach Łódź Design Festival. Jest to wydarzenie będące elementem międzynarodowego projektu, adresowanego m.in. do projektantów i architektów. Głównym celem wydarzenia jest skupienie najbardziej cenionych twórców, współczesnego designu, których produkty będą promować rodzime wzornictwo wśród polskich i zagranicznych odbiorców. W ramach projektu wybrano czterdziestu najbardziej cenionych twórców polskiego wzornictwa, którzy wzięli udział w wystawie PolishUp. Wśród nich znalazła się marka AQForm, która zaprezentowała swoją nowość QRLED mini. Jest to ogromne wyróżnienie tym bardziej, że na wystawie można było zobaczyć produkty takich firm jak FAMEG, czy NOTI. Warto zwrócić uwagę, że znalazło się również miejsce dla mniejszych, debiutujących jak Tartaruga, czy DOKI.
--
REKLAMA:
--
Oprawy QRLED mini będzie można również zobaczyć na najbliższej edycji targów Architect@Work w Lyonie we Francji (7-8 czerwca 2018).

źródło: AQForm

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d