newsletter reklama projekty domów forum
środa 3 czerwca 2020
08.01.2018r...

Kolekcja okładzin elewacyjnych MODERN WOOD od Vox

Dlatego marka VOX stworzyła nową kolekcję okładzin elewacyjnych MODERN WOOD, która oprócz tego, że doskonale odwzorowuje naturalne drewno, jest jeszcze trwała, odporna i umożliwia szybką oraz prostą metamorfozę budynku.
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox

Okładziny elewacyjne KERRAFRONT od marki VOX to praktyczna alternatywa dla tradycyjnych materiałów wykończeniowych, która gwarantuje szybką i efektowną metamorfozę lub wykończenie budynku. Panele KERRAFRONT są zdecydowanie łatwiejsze w instalacji, a przy tym wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Nowa kolekcja okładzin MODERN WOOD to linia, która doskonale odwzorowuje naturalne drewno – jego barwę oraz fakturę.

Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox

Panele MODERN WOOD wyróżniają się matowym wykończeniem oraz tłoczeniem idealnie imitującym strukturę drewna. Występują w aż siedmiu kolorach – od naturalnych, ciepłych tonacji po różne odcienie szarości. Można nimi wykończyć nowy budynek lub za ich pomocą przeprowadzić szybką renowację zniszczonej elewacji. Ta okładzina – w zależności od założeń projektowych – może stanowić jedyną formę wykończenia zewnętrznych ścian lub można ją łączyć z innymi materiałami, jak kamień, szkło czy beton. To również nowy kształt profilu podwójnego. Oprócz wysokiej estetyki, wyróżnia się funkcjonalnością i praktycznością. Materiał został wykonany w technologii spienianej, co oznacza, że jest odporny na wilgoć, uderzenia oraz nie wymaga konserwacji. Jego dodatkowe zalety to możliwość uzyskania płaskiej powierzchni elewacji oraz estetycznego i niewidocznego zespolenia paneli bez użycia dodatkowych akcesoriów, co gwarantuje system CONNEX. Panele KERRAFRONT można montować zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu można optycznie zmienić proporcje budynku. Obniżyć go lub wysmuklić. Wedle potrzeb i upodobań.
--
REKLAMA:
--
Okładzina elewacyjna KERRAFRONT jest też szybka i prosta w montażu, a w dłuższej perspektywie również oszczędna – chroni wnętrze budynku i zapobiega utracie ciepła. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, uniemożliwiając w ten sposób powstawaniu pleśni i grzybów. Instalacja jest tym wygodniejsza i szybsza, że panele mają wbudowane zamki i fabrycznie wykonane otwory na wkręty. KERRAFRONT jest materiałem łatwym w obróbce, o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy na zmiany temperatur. W procesie produkcji wykorzystano autorską technologię KERRACORE, dzięki której panele charakteryzują się wysoką gęstością i jednorodnością. Co ważne, są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadają się do ponownego przetworzenia.

źródło: Vox

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d