newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 27 listopada 2022
01.08.2017r...

"Najważniejsze to co w środku" czyli kampania Fabryki Styropianu ARBET

Od sierpnia rusza najnowsza kampania Fabryki Styropianu ARBET "Najważniejsze to co w środku". ARBET po raz kolejny zwraca uwagę na jakość, czyli to, co najważniejsze w budowie domu. Produkty ARBETu od lat są wyróżniane zarówno przez rynek, np. medalami Konsumenckimi Medalami Jakości, jak i przez fachowców. Wysokiej jakości płyty styropianowe to dobra energia dla domu, znaczące oszczędności w użytkowaniu nieruchomości i korzystny wpływ na środowisko.
Fot. Arbet
Fot. Arbet

W ramach kampanii działa strona prawdziwystyropian.pl, pokazująca w prosty sposób, jak w domu można zastosować styropian, edukująca i umożliwiająca dokonanie we własnym zakresie obliczeń właściwego współczynnika przenikania ciepła.

Fabryka przygotowała także nową stronę korporacyjną arbet.pl, w zupełnie nowy sposób prezentującą produkty i dokonania firmy. Również na portalach społecznościowych ARBET znacząco intensyfikuje działalność edukacyjną.
--
REKLAMA:
--
Przypomnijmy - ARBET to polska firma ze 100% polskim kapitałem i już ponad 25letnimi tradycjami. Działalność rozpoczęła u progu transformacji polskiej gospodarki, jako regionalna fabryka z Koszalina. Dziś ARBET należy do grupy wiodących producentów płyt styropianowych w Polsce, ma 5 zakładów, rozlokowanych w taki sposób, by swoim zasięgiem objąć cały teren kraju. ARBET eksportuje wyroby także do krajów nadbałtyckich, Skandynawii, Niemiec, a nawet Irlandii i Wielkiej Brytanii.

ARBET jest członkiem uznanych organizacji branżowych - Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu i Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń - i tym samym dzieli ich misję. Celem fachowców z ARBETu jest mądra edukacja rynku, wymiana doświadczeń, szkolenie, doradztwo w taki sposób, by wzmacniać świadomość odbiorców na temat istotności działań na rzecz ociepleń.

Kampania Fabryki Styropianu ARBET jest wsparta działaniami reklamowymi - już dziś napotkać można bilboardy i ogłoszenia, w radiu natknąć się na spoty "Najważniejsze to co w środku".

źródło: Arbet

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d