newsletter reklama projekty domów forum
piątek 22 października 2021
04.12.2015r...

BUDMA 2016 i specjalni goście targów

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, w ramach FORUM ARCHITEKTURY, będziemy mieli okazję spotkać się architektami o uznanej renomie, których projekty zdobyły wiele krajowych jak i międzynarodowych nagród.

Zvi Hecker – The House as the City

Dla tego izraelskiego projektanta polskiego pochodzenia, architektura nie zaczyna i nie kończy się wraz z budynkiem. Pozostaje ona w stanie ciągłości i nieustannie się zmienia. 3 lutego 2016r., podczas targów BUDMA, Zvi Hecker poprowadzi wykład pod wiele znaczącym tytułem „The House as the City”. Wykład odbędzie się w Sali Ziemi w pawilonie 15MTP w godz.14:30 – 16:30.

Robert Konieczny


Jeden z najbardziej nagradzanych młodych polskich architektów. Jak sam wielokrotnie podkreślał, najważniejszą rzeczą w jego projektach jest przestrzeń, czyli to, co się dzieje między ścianami, a nie same ściany. Na zaproszenie Izby Architektów RP, będziemy mieli okazję spotkać się z Robertem Koniecznym trzeciego dnia targów BUDMA w pawilonie 5 MTP, na strefie Forum INSPIRACJE, w godz. 11:00 – 12:30.

Tomasz Konior


Znajdujący się na liście najbardziej obiecujących młodych architektów z Europy „Europe 40 under 40”, laureat ponad 30 nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych (m.in. Award For The Most Friendly And Accessible For All Public Project Międzynarodowej unii Architektów (UIA) za Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej „Symfonia” w Katowicach) będzie gościem targów BUDMA. Na spotkanie z architektem młodego pokolenia organizator zaprasza do pawilonu nr 5 MTP, strefa Forum INSPIRACJE w piątek, 5 lutego w godz. 11:00 – 12:30.
--
REKLAMA:
--

źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d