newsletter reklama projekty domów forum
sobota 6 czerwca 2020
27.07.2015r...

Młoty udarowo-obrotowe klasy 36 V marki Bosch

Nowe młoty udarowo-obrotowe klasy 36 V marki Bosch wyróżniają się dużą mocą, długim czasem pracy i wyjątkową żywotnością.
 Fot. Bosch
Fot. Bosch
GBH 36 V-LI Plus Professional z uchwytem stałym i GBH 36 VF-LI Plus Professional z wymiennym uchwytem wiertarskim to nowa generacja akumulatorowych młotów udarowo-obrotowych. Wyposażone są także w dodatkowe funkcje gwarantujące komfort pracy, m.in. funkcję tłumienia drgań. Ustanawiają tym samym nowy standard w klasie napięcia 36 V.

Ze sprawdzoną technologią litowo-jonową mają szeroki zakres zastosowań. Szybko i precyzyjnie wywiercą małe otwory w płytkach i w murze, poradzą sobie także z większymi robotami wymagającymi dłutowania. Podczas pracy koronkami wiertarskimi o dużych średnicach do 82 mm, które stosuje się przy instalacji puszek rozdzielających, wysoka energia udaru gwarantuje znacznie szybsze tempo wiercenia. W przypadku młota GBH 36 VF-LI Plus Professional z szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim, użytkownicy mogą używać także wierteł z chwytem cylindrycznym do obróbki drewna i metalu.
--
REKLAMA:
--
 Fot. Bosch
Fot. Bosch
Na ich obudowie zamontowano ułatwiające pracę oświetlenie LED, a same młoty wyposażono w zoptymalizowaną konstrukcję – rękojeść znajduje się teraz w jednej linii z osią wiercenia, co zapewnia lepsze wyważenie i dużo bardziej komfortową pracę. Natomiast dzięki miękkiej okładzinie Softgrip młoty udarowo-obrotowe wygodnie leżą w dłoni.

Wyposażone w mocny mechanizm udarowy (3,2 J) i wytrzymały silnik. Oba elementy zapewniają wysoką wydajność wiercenia i dłutowania.

Są wyposażone w systemy Electronic Rotation Control (ERC) i Electronic Precision Control (EPC), które gwarantują wysoki komfort i pełną kontrolę pracy.

źródło: Bosch

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d