newsletter reklama projekty domów forum
wtorek 11 sierpnia 2020
16.10.2014r...

Przedstawiciele Lentex z wizytą w GAMRAT SA

W dniach 2-3 października bieżącego roku Gamrat gościł przedstawicieli załogi "Lentex" S.A., którzy przyjechali, aby obejrzeć Firmę i Zakład produkcyjny oraz wymienić się doświadczeniami z pracownikami firmy Gamrat. Było to już drugie tego typu spotkanie, gdyż kilka tygodni wcześniej przedstawiciele Gamrat SA mieli przyjemność odwiedzić firmę „Lentex” w Lublińcu.
 Fot. Gamrat S.A.
Fot. Gamrat S.A.
Aby wspólnie spędzony czas był inspirujący, przygotowano dla gości szereg atrakcji, wśród których znalazły się m.in. zwiedzanie spółki "Gamrat" S.A. oraz biesiada przy grillu. Pierwszego dnia odbyła się także wycieczka do skansenu archeologicznego "Karpacka Troja" podczas której uczestnicy mogli zapoznać się z kulturą dawnych mieszkańców tamtych terenów, zaś drugiego zorganizowano jazdę na koniach w stadninie "Stajnia Galicja", po czym bryczkami wszyscy uczestnicy wjechali na górę Liwocz. Firmie Gamrat zależało na tym, aby uczestnicy spotkania mogli zobaczyć, jak pracuje się w Gamracie oraz odkryć prawdziwe, jesienne uroki okolic Pogórza Ciężkowickiego. Na pamiątkę każdy uczestnik otrzymał przewodnik, w którym opisane zostały wszystkie punkty wizyty pracowników z Lenteksu w Jaśle.
--
REKLAMA:
--
Zarządy Gamrat i Lentex mają nadzieję, że spotkania integracyjne staną się w ich zakładach tradycją, dzięki której będa mogli się lepiej poznać i wspólnie spędzić czas w przyszłości.

źródło: Gamrat

d