Wnętrza

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
piątek 25 lipca 2014
Wnętrza
Okna i drzwi

Duże przeszklenia często zastępują całe ściany. Są przy tym bardzo ciężkie. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, 1m2 standardowej szyby waży około 20 kg. Przeszklenia o lepszych parametrach (energooszczędne lub dźwiękoszczelne) mają jeszcze większą masę. Jeśli do tego dodamy spore gabaryty okucia i profil, to korzystanie z takich drzwi okaże się nie lada wyczynem. Są jednak okucia, które umożliwiają lekkie i wygodne otwieranie masywnych skrzydeł.
 22.07.2014 

Nowy typ wysokoselektywnego szkła przeciwsłonecznego: Pilkington Suncool 60/31 wyróżnia się bardzo niską refleksyjnością. Współczynnik odbicia światła na poziomie 11% idzie w parze z niską przepuszczalnością energii słonecznej, wysoką przepuszczalnością światła i niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Nowe szkło znakomicie nadaje się do neutralnych przeszklonych fasad o niskiej refleksyjności i doskonałych parametrach świetlnych i energetycznych.
 17.07.2014 

Firma Aluprof wprowadziła do swojej oferty nowoczesny system okienny MB-104 Passive, który uzyskał certyfikaty Instytutu Budynków Pasywnych w Darmstandt.
 15.07.2014 

Drugą połowę roku firma POL-SKONE zaczyna z nowym produktem. Zainspirowana najnowszymi światowymi trendami wprowadza na rynek kolekcję drzwi CREO, która łączy w sobie tradycję, nowoczesną formę i wysoką jakość wykonania. Geometryczna estetyka nadaje nowej linii zdecydowanego charakteru.
 09.07.2014 

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne Eden Effect zapewniają użytkownikom duży komfort użytkowania, regulują klimat w pomieszczeniach oraz doświetlają wnętrza. Wykorzystanie takiego rozwiązania w inwestycji minimalizuje nie tylko koszty ogrzewania zimą, ale również częstotliwość używania klimatyzacji w okresie letnim.
 09.07.2014 

Inwestorzy indywidualni, którzy na etapie projektowania domu nie przewidzieli funkcji automatycznego sterowania jego poszczególnymi elementami, jak chociażby osłonami okiennymi, nadal mają możliwość skorzystania z tego rozwiązania, bez konieczności ingerowania w struktury ścian.
 04.07.2014 

Na takie nowinki warto czekać! Były już drzwi lustrzane, z aplikacją z magnesu i z ozdobnym nadrukiem na szkle – sieć Drzwi i podłogi VOX idzie o krok dalej. Do oferty dystrybutora wchodzi właśnie nowa kolekcja drzwi, którą klient może zaprojektować według własnego pomysłu.
 03.07.2014 

Modele projektowano biorąc pod uwagę preferencje klientów i najnowsze trendy we wzornictwie. Najbardziej wymagający klienci mogą skorzystać z wygodnego konfiguratora on-line, umożliwiającego samodzielne zaprojektowanie drzwi i przesłanie projektu do wyceny.
 02.07.2014 

Dopływ świeżego powietrza do wnętrza domu jest szczególnie pożądany w okresie letnim. Nikt z nas nie lubi spędzać czasu w zamkniętych pomieszczeniach podczas upalnej pogody. Cóż jednak zrobić jeśli kontakt z naturą, choćby tylko to, które mamy poprzez otwarte okno czy drzwi balkonowe, są nam w stanie skutecznie uprzykrzyć insekty dostające się do naszych domów w zaskakujących ilościach.
 01.07.2014 

Drzwi bez ościeżnicy to idealne rozwiązanie do nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni tak mieszkalnych, jak i biurowych. Drzwi wkomponowane w powierzchnię ściany wizualnie ujmują prostotą, zaskakują, a przy tym są bardzo funkcjonalne w użytkowaniu.
 25.06.2014 
1
23456789następna »
« poprzednia
Wideo - instrukcje
Glinka wenecka MAGNAT Style
Zobacz powiększony film oraz inne instrukcje
Czytaj także
Narzędzia
najcześciej czytane najcześciej czytane
Najczęściej czytane
Copyright 2014 obud.pl
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt