Wiadomości

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
wtorek 24 maja 2016
str. główna » wiadomości » (oBud.pl) Effect Glass na V Konwencie Stolarki w Zegrzu

Effect Glass na V Konwencie Stolarki w Zegrzu

11.09.2014
Stolarkę nowej generacji, szkło specjalne, okucia, komponenty do produkcji okien i drzwi, a także nowoczesny sposób ich montażu prezentowano w dniach 29-30 sierpnia bieżącego roku na V Konwencie Stolarki, w Zegrzu pod Warszawą. W spotkaniu po raz kolejny wzięła udział spółka Effect Glass.

Chemia budowlana - Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Zjazd fachowców z branży stolarki okiennej i drzwiowej, zwłaszcza ekspertów i montażystów oraz specjalistów ds. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, montażu i reklamacji, a zwłaszcza prezentacja nowych osiągnięć pokazały nowe możliwości dla branży. Zapoznało się z nimi ponad sto osób. Dużym zainteresowaniem słuchaczy cieszył się ciepły montaż stolarki, bezpieczne szkło, markizy chroniące prywatność i zapewniające bezpieczeństwo, ciepłe parapety oraz duże przeszklenia we wnętrzach.

Szczególną uwagę uczestników konwentu przyciągnęła prezentacja firmy EFFECT GLASS, w wykonaniu Tomasza Koziary, który przedstawił firmę i omówił możliwości produkcyjne zakładów. Szczegółowo zapoznał on zebranych z technologiami wytwarzania, a także zaprezentował szkło specjalne (w tym szkło hartowane, półhartowane i emaliowane). Przedstawił także właściwości i możliwości zastosowania szkła energooszczędnego oraz akustyczne właściwości szyb.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Spektakularny pokaz właściwości szkła hartowanego, które uginało się lekko pod znacznym ciężarem oraz wytrzymywało uderzenia młotka o wadze 2 kg zrobił na publiczności ogromne wrażenie.
Podczas piątego konwentu przedstawiono także możliwości internetowego marketingu, jako klucza do sukcesu w sprzedaży oraz zapoznano słuchaczy z przepisami nowego prawa konsumenckiego. Z kolei wystąpienie kancelarii prawnej dotyczyło zagadnień związanych z zawieraniem umów, a w szczególności zmian, które nastąpiły w ostatnim czasie, m.in. na temat wydłużenia okresu rękojmi.

Autor: Effect Glass S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Inne wiadomości z firmy Effect Gla
Nowości z firmy Effect Glass S.A.
Czytelnia firmy Effect Glass S.A.
Poradnik firmy Effect Glass S.A.
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt