Wiadomości

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
niedziela 29 maja 2016
str. główna » wiadomości » (oBud.pl) Brama garażowa Nice ze zwrotem podatku VAT

Brama garażowa Nice ze zwrotem podatku VAT

13.11.2013
Tylko do końca roku obowiązywać będą dotychczasowe regulacje dotyczące zwrotu podatku VAT za materiały budowlane. Dlatego w listopadzie i grudniu wciąż możliwe jest uzyskanie zwrotu podatku VAT za bramę garażową, w przypadku gdy garaż stanowi integralną część budynku. Firma Nice wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje modele segmentowych bram garażowych Nice Simple Classic, Nice Design Silk oraz Nice Premium Silk w niezwykle atrakcyjnych promocjach, które obowiązują w dwóch ostatnich miesiącach 2013 roku.

Chemia budowlana - Fot. Nice
Fot. Nice
Wraz z początkiem stycznia możliwości zwrotu podatku VAT zostaną ograniczone tylko do wąskiej grupy osób przy określonych parametrach inwestycji (dotychczasowe regulacje będą obowiązywały wyłącznie dla faktur wystawionych do końca 2013 roku). Ze względu na obecność bram garażowych na liście materiałów budowlanych objętych akcją warto zwrócić uwagę na obowiązującą do końca listopada promocję „Brama automatyczna w cenie ręcznej”. Udział w niej biorą dwa popularne modele: Nice Premium Silk (szerokie przetłoczenia i gładki panel) oraz Nice Design Silk (bez przetłoczeń i gładki panel) w 4 najpopularniejszych dekorach drewnopodobnych (Złoty Dąb, Orzech, Dąb Bagienny, Ciemny Dąb) oraz 44 wymiarach standardowych. W ten sposób firma Nice w promocji, w której w cenie bramy ręcznej użytkownik otrzymuje siłownik KINGgates gratis, oferuje ponad 350 kombinacji!

Druga propozycja dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania zwrotu podatku VAT za materiały budowlane w 2013 r. dotyczy wyjątkowej nowości produktowej rozszerzającej ekonomiczną ofertę bram garażowych Nice. Do końca 2013 roku model Nice Simple Classic w strukturze Woodgrain z przetłoczeniem wąskim w dwóch najpopularniejszych kolorach: Orzech oraz Złoty Dąb dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenowo promocji jesiennej. Promocyjny model bramy jest dostępny w 50 wymiarach standardowych, w tym także w sześciu absolutnie nowych wymiarach o szerokości powyżej 5 m (5250 oraz 5500 mm). Jest to nowość w ofercie Nice stanowiąca odpowiedź na sugestie dotyczące potrzeby stworzenia ekonomicznej oferty bram garażowych Nice w kolorach drewnopodobnych.
Przeczytaj również: Promocja firmy Nice
REKLAMA:


W jaki sposób uzyskać zwrot podatku VAT za bramę garażową? Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w Urzędzie Skarbowym zawierający, między innymi, informacje o budowie (remoncie), wykaz faktur i obliczoną kwotę zwrotu. Wniosek nie może być składany częściej niż raz w roku (niezależnie od liczby prowadzonych inwestycji).

Od nowego roku z możliwości zwrotu podatku będą mogły skorzystać tylko określone osoby fizyczne. Nowe zasady obowiązujące od początku 2014 r. będą miały na celu wesprzeć młodych ludzi w nabyciu pierwszego lokum. Lista materiałów budowlanych, za które można uzyskać zwrot podatku VAT nie ulegnie zmianie. Oznacza to, że dalej regulacje dotyczyć będą bram garażowych w przypadku, gdy stanowią one integralną część budynku. Ograniczona zostanie wyłącznie grupa osób, które będą mogły skorzystać z przywileju podatkowego.

Autor: Nice Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Inne wiadomości z firmy Nice Polsk
Nowości z firmy Nice Polska
Czytelnia firmy Nice Polska
Poradnik firmy Nice Polska
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt