Wiadomości

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
piątek 27 maja 2016
str. główna » wiadomości » (oBud.pl) Firma SOLBET na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2013

Firma SOLBET na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2013

04.02.2013
Tegoroczna, dwudziesta druga edycja Budmy odbyła się pod hasłem „Budownictwo Przyszłości, Inteligentna Architektura”. To najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży budowlanej.

Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Na targach prezentowane były nowości produktowe i najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz dostępne na rynku produkty. Jak co roku, podczas targów wyróżniane są produkty Złotymi Medalami. Innowacyjne produkty wyznaczają kierunki rozwoju budownictwa oraz stanowią inspirację dla projektantów, inwestorów i wykonawców.

Podczas targów swoją premierę miał system szybkiej zabudowy SOLBET SMART, nagrodzony Złotym Medalem Targów Poznańskich. Wszyscy odwiedzający ekspozycję SOLBET mogli zapoznać się z ofertą materiałową oraz skonsultować się z doradcami technicznymi firmy.

REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Solbet
Fot. Solbet
Tegoroczna ekspozycja wystawiennicza SOLBET nawiązywała do konstrukcji muru tzw. szachulcowego (inaczej muru pruskieo) - jest to rodzaj muru wykonanego ze szkieletu drewnianego wypełnionego elementami murowymi. W praktyce beton komórkowy stosuje się do tego typu murów i używa się go do wymiany starych oraz zmuraszałych substancji murowych w budynkach zabytkowych. Świetnie nadaje się do tych celów, ponieważ łatwo go dociąć do skomplikowanych kształtów i wypełnienia szkieletu drewnianego. Ponadto znakomicie sprawdza się jako ściana jednowarstwowa. Ekspozycja zatem odpowiada rzeczywistości i potwierdza techniczne możliwości autoklawizowanego betonu komórkowego.

Źródło: Solbet

Autor: Solbet - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Inne wiadomości z firmy Solbet
Nowości z firmy Solbet
Czytelnia firmy Solbet
Poradnik firmy Solbet
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt