Wiadomości

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
piątek 27 maja 2016
str. główna » wiadomości » (oBud.pl) DRUTEX nagrodzony Diamentem Forbesa

DRUTEX nagrodzony Diamentem Forbesa

15.02.2016
Po raz siódmy spółka Drutex otrzymała nagrodę - tytuł Diamentu Forbesa. Marka otrzymała wyróżnienie za najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w kraju.

Chemia budowlana - Fot. Drutex
Fot. Drutex
DRUTEX znalazł się w zestawieniu najlepszych polskich firm potwierdzając swoją silną pozycję na rynku. W województwie pomorskim firma uplasowała się na 7. pozycji , a w rankingu ogólnopolskim przedsiębiorstwo znalazło się na miejscu 83. Z wielkością przychodów na poziomie ponad 620 mln zł i potencjałem produkcyjnym pozwalającym na wytarzanie do 7000 okien dziennie DRUTEX jest największym producentem okien pionowych i niekwestionowanym liderem na rynku. Inwestycja związana z rozbudową Europejskiego Centrum Stolarki pozwoliła firmie na wzbogacenie się o kolejne 55,000 m2 powierzchni produkcyjnej, a jednocześnie dalsze zwiększenie mocy produkcyjnych, docelowo do 10,000 okien na dobę.

„DRUTEX od zawsze inwestuje w nowoczesność i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Budujemy prestiż i rozpoznawalność swojej marki nie tylko w Polsce, ale również na rynkach europejskich. Ta strategia procentuje. Rokrocznie zwiększamy przychody ze sprzedamy, rozbudowujemy sieć sprzedaży na całym świecie, poszerzamy grono naszych Klientów. Diamenty Forbesa potwierdzają naszą pozycję rynkową i siłę firmy jako stabilnego i odpowiedzialnego przedsiębiorstwa” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu DRUTEX.
Autor: DRUTEX - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Inne wiadomości z firmy DRUTEX
Nowości z firmy DRUTEX
Czytelnia firmy DRUTEX
Poradnik firmy DRUTEX
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt