Okna i drzwi

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
środa 25 maja 2016
Okna i drzwi
str. główna » okna i drzwi » (oBud.pl) ISOVER z TopBuilder 2014

ISOVER z TopBuilder 2014

20.03.2014
Rada programowa miesięcznika „Builder” i Kapituła wyróżnień TOPBUILDER jak co roku nagrodziła najbardziej innowacyjne projekty z dziedziny budowlanej. ISOVER znalazł się w prestiżowym gronie nagrodzonych.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów BUDMA w Poznaniu odbyła się Gala Finałowa TopBuilder 2014. Wyróżnieniem nagradzane są materiały, technologie, urządzenia, budowle, rozwiązania IT, finansowe, projekty, inicjatywy, usługi oraz przedsięwzięcia dla budownictwa. Zgłoszone produkty oceniane są pod względem innowacyjności, jakości, trwałości i zgodności z obowiązującymi normami Dodatkowo Kapituła Konkursu zwraca uwagę na rozwiązania mające znaczący wpływ na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w budownictwie, jak również te – co warte podkreślenia – które mają na celu ochronę środowiska naturalnego. Marka ISOVER, producent izolacji, otrzymała w tym roku aż dwa wyróżnienia: za produkt Uni-Mata Plus oraz zestaw ISOVER Platynowy Dach. Pierwszy z wyróżnionych produktów – Uni-Mata Plus – to flagowy produkt do izolacji poddaszy, z kolei Platynowy Dach ISOVER stosuje się do izolacji dachów płaskich. To dwuwarstwowy, innowacyjny zestaw, składający się wyłącznie z twardych i jednocześnie lekkich płyt z wełny szklanej TUP i TAURUS.

Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover
Chemia budowlana - Fot. Isover
Fot. Isover

– ISOVER nieustannie poszukuje i tworzy innowacyjne rozwiązania. Obydwa nagrodzone produkty Uni-Mata Plus i Platynowy Dach ISOVER udowodniły swoją innowacyjność w nowoczesnym budownictwie. Bardzo się cieszymy, że nasze wysiłki zostały docenione i Kapituła Konkursu zdecydowała wyróżnić je na tle innych zgłoszeń i przyznać tę prestiżową nagrodę. Chcielibyśmy, aby wykonawcy zawsze sięgali po tak bezpieczne oraz sprawdzone materiały – mówi Olga Mazurek, Kierownik Marki i Komunikacji ISOVER.
Przeczytaj również: Lider Jakości dla firmy Isover
Marka ISOVER została uhonorowana również w kilku poprzednich edycjach TopBuildera.

(MZ)

REKLAMA:
Autor: Isover - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Wideo - instrukcje
Drzwi prawe czy lewe
Czytaj także

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/obud_www/www/obud.nevicom.pl/sterownik_cache.php on line 111
Maszyny i narzędzia
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt