Okna i drzwi

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
środa 25 maja 2016
Okna i drzwi
str. główna » okna i drzwi » (oBud.pl) Obudowa metalowej ościeżnicy

Obudowa metalowej ościeżnicy

10.07.2013
Wymiana drzwi w mieszkaniach wyposażonych w stare, metalowe ościeżnice często stawia lokatora przed dylematem: decydować się na poważny remont, kucie ścian i ryzyko uszkodzenia podłóg, aby można było zamontować nowe ościeżnice, czy też ograniczyć się do wymiany skrzydeł, a starą futrynę postarać się kolorystycznie dopasować do nowej aranżacji wnętrza. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady.

Chemia budowlana - Fot. Invado
Fot. Invado
Chemia budowlana - Fot. Invado
Fot. Invado


Można jednak uniknąć dylematu, decydując się na zakup obudowy ościeżnicy metalowej. Jest ona idealnie dopasowana do wszystkich ościeżnic zgodnych z polskim standardem wymiarowym. Walorem rozwiązania jest m.in. prosty i łatwy montaż na piankę. Produkt dostępny jest w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Zakresy obejmowania muru są identyczne jak w przypadku ościeżnicy regulowanej, a ruchomy kątownik umożliwia ponadto egulację w zakresie 20 mm. Szerokość skrzydeł pasujących do zabudowy to typowe wymiary skrzydeł "60", "70", "80", "90".

REKLAMA:
Autor: INVADO - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Wideo - instrukcje
KRISPOL - Jak to działa: Systemy rolet zewnętrznych
Czytaj także

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/obud_www/www/obud.nevicom.pl/sterownik_cache.php on line 111
Maszyny i narzędzia
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt