Okna i drzwi

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
niedziela 29 maja 2016
Okna i drzwi
str. główna » okna i drzwi » (oBud.pl) Effect Glass na VI Konwencie Stolarki w Muszynie

Effect Glass na VI Konwencie Stolarki w Muszynie

30.12.2014
Na VI Konwencie Stolarki, który odbył się w Muszynie w dniach 21-22 listopada bieżącego roku ponad sto osób uczestniczyło w ciekawych prezentacjach, wystąpieniach i dyskusjach, dotyczących zagadnień branży okiennej. Firmę Effect Glass reprezentował Tomasz Koziara.

Chemia budowlana -  Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Poruszane tematy dotyczyły między innymi sposobów montażu stolarki, nowości na rynku, obsługi klienta, marketingu oraz sposobów transportu i systemach pozycjonowania dużych szyb, paneli i okien. Podczas spotkania miały miejsce także konsultacje z prawnikiem i ekspertyzy branżowe. Jedną z atrakcji tej edycji Konwentu było zwiedzanie firmy Fakro. W utytułowanej w Polsce i na świecie fabryce okien zatrudnionych jest obecnie 3500 osób. Firma generuje roczne obroty przekraczające miliard złotych.

Chemia budowlana -  Fot. Effect Glass
Fot. Effect Glass
Wydarzeniem w Muszynie była także obecność firmy Wiśniowski, znanego producenta systemów ogrodzeniowych, drzwi i bram, która zaprezentowała swoją kompleksową ofertę. Z ogromnym zainteresowaniem przyjęto również prezentację firmy Effect Glass. – Udział w Konwencie Stolarki po raz kolejny pokazuje, że na rynku tej branży dzieje się bardzo dużo, a my wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania. – Podczas spotkań korzystamy z możliwości zaprezentowania nowości produktowych szerszemu audytorium – mówił Tomasz Koziara ze spółki Effect Glass.

REKLAMA:


Podczas prezentacji firmy można się było na własne oczy przekonać, jak zachowuje się szkło hartowane, jak ulega ugięciu i na czym to polega to zjawisko oraz kiedy dochodzi do rozbicia powierzchni.

Źródło: Effect Glass


Autor: Effect Glass S.A. - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Wideo - instrukcje
Montaż rolety zewnętrznej VELUX SML
Czytaj także

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /www/obud_www/www/obud.nevicom.pl/sterownik_cache.php on line 111
Maszyny i narzędzia
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt