Ochrona

portal budowlany logo obud.pl - główne menu wyszukiwarka
portal budowlany
poniedziałek 30 maja 2016
Ochrona
str. główna » ochrona » (oBud.pl) Urządzenie wielofunkcyjne GRAPHITE 59G020

Urządzenie wielofunkcyjne GRAPHITE 59G020

31.08.2012
GRAPHITE nie zwalnia tempa i proponuje kolejną w tym roku nowość – urządzanie wielofunkcyjne GRAPHITE 59G020. Jakość wykonania i szerokie spectrum zastosowań to siła najnowszego produktu oferowanego przez popularną markę elektronarzędzi.

Chemia budowlana - Fot. GRAPHITE
Fot. GRAPHITE
Urządzenie wielofunkcyjne GRAPHITE umożliwia szlifowanie oraz cięcie materiałów, takich jak: drewno, metal, plastik czy ceramika. Poza dużą uniwersalnością na uwagę zasługuje również niezwykła poręczność elektronarzędzia. Ergonomiczny, kompaktowy kształt urządzenia oraz wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji zapewniają sprawną i wygodną pracę jedną ręką. Wygodny chwyt dodatkowo wspomaga nakładka antypoślizgowa na obudowie, a niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne operowanie w małych przestrzeniach.

Urządzenie napędzane jest silnikiem elektrycznym o mocy 180 W generującym 20.000 oscylacji na minutę w zakresie kątowym 2,8 stopnia. Od strony technicznej wysoką trwałość nowego elektronarzędzia GRAPHITE gwarantuje wykonana ze stopu aluminium obudowa reduktora oraz pełne łożyskowanie toczne mechanizmu napędowego (brak łożysk ślizgowych). Z myślą o bardziej zaawansowanych użytkownikach urządzenie wyposażono w odłączany system odprowadzania pyłu umożliwiający bezpośrednie podłączenie do odkurzacza. Użytkownicy docenią również uniwersalny system podłączania akcesoriów (kompatybilny z innymi systemami dostępnymi na rynku). Urządzenie dostarczane jest w zestawie z akcesoriami oraz walizką ułatwiającą transportowanie dzięki czemu jest gotowe do użycia od razu po zakupie.
Przeczytaj również: Szlifierka kątowa marki GRAPHITE
Autor: GRAPHITE - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)
Przeczytaj także:
Galerie zdjęć:
Filmy:
Wideo - instrukcje
Montaż uziomu
Zobacz powiększony film oraz inne instrukcje
najcześciej czytane najcześciej czytane
Przeglądy produktów
Czytaj także
Narzędzia
Copyright 2016 obud.pl
forum | partnerzy | reklama | newsletter | kontakt