newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
09.07.2014r...

Stolbud Włoszczowa ogłasza konkurs fotograficzny pod hasłem – „Okna i drzwi w wakacyjnej odsłonie”

Na profilu Facebook firmy Stolbud Włoszczowa rozpoczął się wakacyjny konkurs fotograficzny. Zadanie dla uczestników jest bardzo proste, wystarczy mieć ze sobą aparat lub telefon i odrobinę fantazji; biorąc pod uwagę okres wakacyjny inspiracji nie powinno zabraknąć. Róbcie zdjęcia ciekawych okien i drzwi, róbcie fotki jeśli coś Was urzeknie, dojrzały pomidor na parapecie, zachód słońca widziany przez szybę, pies przed drzwiami wiejskiej chaty, czy tęczowe drzwi z kolorowych uliczek Wenecji. Możliwości są nieograniczone.  Najlepsze pomysły wyróżnione zostaną cennymi nagrodami.
Fot. Stolbud
Fot. Stolbud
- I miejsce : zestaw garnków TEFAL,
- II miejsce: oczyszczacz parowy firmy Gorenje,
- III miejsce: funkcjonalny blender firmy BOSCH.

Ponad to, spośród nadesłanych zdjęć zostanie wyłonione 20 prac, których autorzy otrzymają kupony rabatowe o wartości 12% na zakup okien i drzwi Stolbudu Włoszczowa do zrealizowania w całej Polsce w Salonach Firmowych.
--
REKLAMA:
--
Zdjęcia należy przesyłać na adres konkurs@stolbud.pl. Regulamin konkursu oraz załącznik, który należy wypełnić i przesłać wraz ze zdjęciami ( warunek niezbędny do wzięcia udziału w konkursie ) dostępne do pobrania na stronie internetowej firmy. Macie czas do końca wakacji. 31 sierpnia 2014 r. upływa termin nadsyłania prac konkursowych.

(G)

źródło: Stolbud Włoszczowa

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d