newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 kwietnia 2019
15.10.2013r...

Seria Berlin –Tubądzin najlepszą kolekcją 2013

Trwa druga edycja konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013. W głosowaniu projektantów i architektów wnętrz na najlepszą kolekcję płytek ceramicznych wygrała kolekcja Berlin marki Tubądzin, kreacja Maciej Zień.
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Architekci i projektanci wnętrz – użytkownicy CAD Decor 2013 zagłosowali na najciekawszą, ich zdaniem, kolekcję płytek ceramicznych, nominowanych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2013, organizowanym przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt. Najwięcej głosów zdobyła kolekcja Berlin marki Tubądzin, kreacja Maciej Zień.

Berlin to jedna z linii płytek ceramicznych zaprojektowanych dla marki Tubądzin przez Macieja Zienia. Wszystkie serie inspirowane są wielkimi miastami. Kolekcja Berlin to zaskakująca różnorodność faktur, ozdobionych wizerunkami kobiecych twarzy i ciał. – Berlińskie kontrasty i pełne sprzeczności kobiece charaktery starałem się oddać za pomocą połączenia różnych stylistyk – opisuje kolekcję projektant.

Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin
Fot. Tubądzin

W drugim etapie konkursu, który odbędzie się w grudniu, uczestnicy zaprojektują dowolne wnętrze przy użyciu kolekcji płytek nagrodzonych w jednej z kategorii.
--
REKLAMA:
--

źródło: Tubądzin

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d