newsletter reklama projekty domów forum
środa 24 kwietnia 2019
03.10.2013r...

Zostań menedżerem własnej drużyny w VELUX EHF Lidze Mistrzów

Grupa VELUX, sponsor tytularny VELUX EHF Ligii Mistrzów, stworzyła bezpłatną, internetową grę VELUX EHF Menedżer, do której już dziś może dołączyć każdy kibic piłki ręcznej. Stwórz własną wirtualną drużynę, rozgrywaj mecze i wygraj podwójny bilet VIP na finał VELUX EHF Ligi Mistrzów 2015. Zapowiada się czas pełen emocji na boisku i w internecie - rozgrzewka już trwa.
Fot Velux
Fot Velux
Podczas tegorocznych europejskich klubowych mistrzostw w piłce ręcznej gra toczyć się będzie nie tylko na boisku, ale i w internecie. Kibice z całego świata mogą dołączyć do darmowej gry na www.HandballEnergy.com i już dzisiaj zacząć kompletować swoją drużynę VELUX EHF Ligii Mistrzów. VELUX EHF Menedżer to jedyna gra, która pozwala kibicom kupować i sprzedawać zawodników biorących udział w VELUX EHF Lidze Mistrzów. Uczestnicy mogą zdobywać punkty za wyniki swoich drużyn, rywalizować z graczami z całego świata w prywatnych oraz publicznych ligach – a to tylko namiastka możliwości, jakie otwiera przed kibicami nowa gra.

Czas na rozgrzewkę i cenne nagrody

Oficjalne rozgrywki konkursowe VELUX EHF Menedżer rozpoczną się wraz z trzecią rundą meczów fazy grupowej, która startuje 9 października 2013 r. Zakończą się natomiast tego samego dnia, co VELUX EHF FINAL4, czyli na przełomie maja i czerwca. Jednak kibice mogą wejść do gry już dziś. Wystarczy zarejestrować się za darmo na stronie www.HandballEnergy.com i wykorzystać najbliższe dni na rozgrzewkę.
--
REKLAMA:
--
Każdy kibic, który włączy się do gry, będzie dodatkowo miał szansę wygrać jedną z pięciu ekskluzywnych nagród. A wśród nich podwójny bilet VIP na finał VELUX EHF Ligi Mistrzów 2015.

Fot Velux
Fot Velux

50 mln euro na zakup ulubionych szczypiornistów

Wchodząc do gry kibic otrzyma wirtualny budżet 50 mln euro, który powinien wykorzystać na założenie jak najlepszej drużyny. Rzeczywiste osiągnięcia zawodników wybranych do zespołu będą przekładać się na ich wartość transferową w grze, zgodnie z systemem punktowym.

W trakcie internetowych rozgrywek gracze będą mieli możliwość ulepszania swojej drużyny poprzez kupowanie nowych zawodników. Wygra drużyna, która na koniec konkursu osiągnie najwyższą wartość.

Fot Velux
Fot Velux

Bilety VIP za film lub zdjęcie związane z turniejem

Nagrody czekają nie tylko na uczestników gry internetowej, ale także na fanów, którzy uwiecznią swoje ulubione momenty podczas trwania VELUX EHF Ligii Mistrzów 2013/1014 i podzielą się pozytywną energią z innymi wgrywając swoje zdjęcia oraz filmy na twitter, instagram lub youtube. Aby wziąć udział w konkursie trzeba koniecznie oznaczyć je tagiem #VELUXEHFCL. Na koniec sezonu, autor najlepszego zdjęcia lub filmu zostanie nagrodzony biletem VIP na finał VELUX EHF Ligi Mistrzów.

Więcej informacji na www.HandballEnergy.com.

źródło: Velux

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d