newsletter reklama projekty domów forum
sobota 24 sierpnia 2019
06.09.2013r...

WIŚNIOWSKI na targach MADE expo 2013

Odbywające się w Mediolanie międzynarodowe targi MADE expo to jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń dedykowanych sektorowi budowlanemu. Wysoka ranga imprezy powoduje, że pojawiają się na niej czołowi przedstawiciele branży. Podczas tegorocznej edycji MADE expo swoją bogatą ofertę produktową zaprezentuje także firma Wiśniowski.
Fot. Wiśniowski
Fot. Wiśniowski
Międzynarodowe targi MADE expo to wydarzenie skierowane do architektów, inwestorów, wykonawców, producentów, dystrybutorów i użytkowników wyrobów budowlanych. Organizowana we Włoszech impreza stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego, światowego rynku budownictwa. W tym roku rozwiązania z zakresu budownictwa pokazane zostaną na 6 specjalnych wystawach dotyczących m.in. wykończenia wnętrz, konstrukcji budowlanych, okien i fasad oraz krajobrazu miejskiego.

Na imprezie, na której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania budowlane, nie może zabraknąć firmy WIŚNIOWSKI, oferującej bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia oraz stolarkę stalową i aluminiową. Obecność na tego typu wydarzeniu związana jest ze stale rosnącym zainteresowaniem produktami marki WIŚNIOWSKI, także ze strony zagranicznych kontrahentów. Wyroby polskiego producenta spełniają najwyższe standardy jakości i wykorzystują zaawansowane technologicznie rozwiązania. Swoją ofertę podczas targów MADE expo WIŚNIOWSKI zaprezentuje na stoisku Q09-R10, w pawilonie 4.
--
REKLAMA:
--
Tegoroczna edycja targów MADE expo odbędzie się w dniach 2-5 października. – Oprócz możliwości pokazania swojej oferty, udział w mediolańskim wydarzeniu to także znakomita okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń, nieformalnych spotkań i nawiązania ciekawych kontaktów handlowych – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska!

źródło: Wiśniowski

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d