newsletter reklama projekty domów forum
piątek 22 lutego 2019
26.07.2013r...

ROCKWOOL RoadShow – cenną wiedzę dostajesz gratis

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL RoadShow 2013 ma za sobą już połowę trasy. Producent wełny skalnej jeszcze przez dwa miesiące będzie objeżdżał Polskę, prowadząc warsztaty dla wykonawców oraz prezentując swoje rozwiązania i produkty.
Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
RoadShow to miejsce, w którym spotykają się osoby zainteresowane rozwijaniem swoich umiejętności. Dzięki uczestnictwu w warsztacie mogą spróbować samodzielnie wykonać izolacje ściany zewnętrznej w systemie ECOROCK FF.. Mogą również porozmawiać z trenerami ROCKWOOL, wymienić się doświadczeniami oraz wiedzą z innymi uczestnikami spotkania. Ekipa wykwalifikowanych doradców służy zawsze pomocą, przyciągając tłumy zainteresowanych.

Eksperci pod Twoim domem

Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rozpoczęło akcję w maju w północno wschodniej części Polski, aby podczas 16-tygodniowej trasy znaleźć się jak najbliżej wszystkich zainteresowanych ocieplaniem budynków. Najbliższe miejsca, w których zatrzyma się RoadShow to m.in. Zielona Góra, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Gdańsk.
--
REKLAMA:
--
Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
Fot. Rockwool

Szczegółowe informacje na temat akcji wraz z dokładną trasą dostępne są pod adresem www.rockwool.pl/roadshow. Sprawdź, kiedy ekipa ROCKWOOL RoadShow zawita w Twoje strony – przyjdź, cenną wiedzę dostaniesz gratis!

źródło: Rockwool

d