newsletter reklama projekty domów forum
sobota 20 kwietnia 2019
17.07.2013r...

Pora na Dobry Design

Wystartowała trzecia już edycja konkursu Dobry Design 2014 organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj.
Dobry Desing
Dobry Desing
Kolejny raz 100-osobowe jury złożone z architektów i projektantów zdecyduje, które z dostępnych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych wnętrzom zasługują na tytuł Dobry Design.

Cel, jaki przyświeca organizatorom, to wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

Priorytetem organizatorów było stworzenie opiniotwórczej grupy jurorów – dlatego też kolejny raz do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni wybiorą najciekawsze produkty w następujących kategoriach konkursowych:
-przestrzeń salonu
-przestrzeń sypialni i garderoby
-przestrzeń kuchni i jadalni
-przestrzeń łazienki
-przestrzeń pracy
-przestrzeń dziecka
-AGD
-oświetlenie
-podłogi i ściany
-okna
-drzwi
-kominki i biokominki
--
REKLAMA:
--
Wybrane przez jury produkty otrzymują tytuł i znak towarowy „Dobry Design 2014” oraz „Wyróżnienie Dobry Design 2014”. Ponadto w każdej edycji konkursu możliwość głosowania mają również internauci -użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl - którzy mogą wytypować swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów otrzyma tytuł „Dobry Design – Nagroda Konsumenta”.

Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2013 roku. Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

Dobry Desing
Dobry Desing

Zobacz więcej: www.konkursdobrydesign.pl

źródło: Dobry Design

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d