newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 stycznia 2020
11.07.2013r...

Drzwi wewnętrzne VOX model 2.6 z nadrukiem

Innowacyjne rozwiązanie wyłącznie w Drzwiach VOX – szyba satinato z nadrukiem. Oferta nadruków to wzory pasujące nie tylko do modnych obecnie wnętrz, ale także wiążące się ze wspomnieniami. To propozycja dla osób, które lubią aranżować pokój według indywidualnego stylu i własnych upodobań. Dostępne nadruki drzwi - Wieża Eiffla, Nuty, Big Ben, Kwiaty, Statua Wolności.
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox

Opis:

Przeszklone drzwi wewnątrzlokalowe w kolorze dąb złoty, o konstrukcji ramiakowej z nadrukiem. Na życzenie wyposażone w zamek na klucz. Dostępne szerokości 70cm, 80cm lub 90cm. Do wyboru zawiasy w kolorze chromu lub mosiądzu.

Materiał:


Ramiak MDF okleinowany okleiną sztuczną Enduro lub ryflowaną.
--
REKLAMA:
--

Wykończenie:

4 kolory do wyboru (coimbra, dąb złoty, orzech melunga, heban). Wstawka z nadrukiem do wyboru: Wieża Eiffla, Nuty, Big Ben, Statua Wolności. Na życzenie możliwość wykonania specjalnego podcięcia wentylacyjnego dla drzwi łazienkowych i do WC oraz zamontowania dodatkowego zawiasu. Możliwość zamontowania aluminiowej szyny (wytrzymałość do 5 kg) z haczykami np. do wieszania ręczników.

Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox
Fot. Vox

Wyposażenie:

szyba satinato z nadrukiem, klamka Burgas. Szeroki wybór akcesoriów. 3 rodzaje klamek: zamykana na klucz, z zamkiem wc i bez zamka.

Cena:


od 999zł brutto

źródło: VOX

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d