newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 16 czerwca 2019
17.06.2013r...

Unikalne profile drzwi przesuwnych

Uznany producent szaf i systemów zabudowy wnęk z wieloletnim doświadczeniem wprowadza na rynek rewolucyjną nowość – unikalne profile drzwi przesuwnych ze stali chromowanej! Jest to jedyny taki produkt na rynku polskim, niedostępny także jeszcze na wielu rynkach zagranicznych.
Fot. Indeco
Fot. Indeco
Chrom. Pierwiastek przyszłości. To właśnie zastosowany materiał czyni tę nowość tak wyjątkową. Chromowane profile drzwi przesuwnych Indeco to pierwszy taki produkt na polskim rynku. Używana do ich produkcji stal nierdzewna jest bardzo trwała, odporna na intensywne zużycie i tym samym otwiera nowe możliwości zastosowań dla drzwi przesuwnych. Profile te możgą być używane w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach, w których panują trudne warunki (duża wilgoć, wysoka temperatura).
--
REKLAMA:
--
Fot. Indeco
Fot. Indeco
Profile, które pojawiły się w nowej odsłonie - kolorze stali chromowanej noszą nazwy Halifax i Montreal. Oprócz praktycznych właściwości użytkowych, stal wykorzystywana w tych profilach podnosi estetykę. Efektownie błyszcząca stal chromowana doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju powierzchniami lustrzanymi i może być doskonałym wykończeniem. Przypominająca lustro struktura profili chromowanych wizualnie zadowoli najbardziej wymagających. Technicznie, całość jest wykonana ze stali nierdzewnej, bez użycia naklejonej folii, bardziej podatnej na zużycie. Efektem jest osiągniecie przez nowość Indeco najwyższej możliwej odporności w tej klasie produktów dostępnych na rynku. Profile chromowane już wkrótce dostępne będą w sprzedaży u wszystkich dystrybutorów marki Indeco.

źródło: Indeco

Artykuły podobne:

d