newsletter reklama projekty domów forum
środa 16 stycznia 2019
18.04.2013r...

Ceramika Paradyż - po raz trzeci z Diamentami Forbesa

125. miejsce na liście ogólnopolskiej i 5. na liście regionalnej zajęła Ceramika Paradyż w najnowszym rankingu Diamenty Forbesa. Firma otrzymała to prestiżowe wyróżnienie już po raz trzeci. Ceramika Paradyż została także po raz drugi wyróżniona za najlepszą firmową stronę internetową w województwie łódzkim zdobywając e-Diament Forbesa & Biznes.pl. W trakcie regionalnej gali, która odbyła się 17 kwietnia w Łodzi, nagrody w imieniu firmy odebrał Patryk Tomczyk, Wiceprezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż ds. Produkcji.
Fot. Paradyż
Fot. Paradyż

Fot. Paradyż
Fot. Paradyż
W tegorocznej, siódmej edycji rankingu przygotowanego przez miesięcznik Forbes i wywiadownię BISNODE (d.Dun and Bradstreet Poland) wyłoniono aż 1931 polskich firm, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Ceramika Paradyż nominowana była w kategorii przedsiębiorstw powyżej 250 milionów przychodu, a tegoroczne wyniki firmy napawają optymizmem. Skok o 11. pozycji na liście ogólnopolskiej i o 4. na liście regionalnej, w porównaniu do ubiegłego roku, to dla nas ogromny sukces – mówi Patryk Tomczyk, Wiceprezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż ds. Produkcji. Pokazuje, że strategia rozwoju, którą konsekwentnie realizujemy jest efektywna. Nieustannie wprowadzamy na rynek nowe rozwiązania, realizujemy innowacyjne inwestycje oraz wdrażamy nowe technologie – dodaje Patryk Tomczyk. Regionalna gala wręczenia Diamentów Forbesa odbyła się 17 kwietnia w Łodzi, w Restauracji Gęsi Puch. Wyróżnienia odebrali przedstawiciele firm z regionu łódzkiego.
--
REKLAMA:
--
Fot. Paradyż
Fot. Paradyż
Magazyn Forbes to jeden z najpopularniejszych miesięczników biznesowych w Europie. Przygotowywane przez niego rankingi oparte są na ekspertyzach niezależnych firm badawczych i uznawane są za najbardziej obiektywne. W Polsce nagrody w rankingu Diamenty Forbesa przyznawane są od siedmiu lat.

źródło: Ceramika Paradyż

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d