newsletter reklama projekty domów forum
piątek 25 maja 2018
18.09.2012r...

Wanna z hydromasażem Sanplast SA

Nic tak nie odpręża jak masaż. Dlatego niewątpliwą zaletą wanny z hydromasażem są jej relaksujące, a nawet lecznicze właściwości, wynikające z masowania ciała silnymi strumieniami wody i powietrza. Ekspert w dziedzinie kąpieli - firma Sanplast SA radzi, na co zwrócić uwagę przy wyborze wanny z hydromasażem.
Fot. Sanplast SA
Fot. Sanplast SA
Hydromasaż to efektowne połączenie właściwości tradycyjnego masażu z zaletami wynikającymi z kąpieli w ciepłej wodzie. Wpływa on pozytywnie na ukrwienie skóry, usuwa zmęczenie, uspokaja i odpręża. Działa kojąco na układ nerwowy i samopoczucie. Udowodniono, że kąpiel z hydromasażem przynosi efekty w leczeniu schorzeń aparatu ruchowego. Taka kąpiel poprawia samopoczucie, działa odżywczo na organizm oraz pomaga utrzymać ciało w dobrej kondycji.

Możemy wybierać spośród trzech rodzajów masażu: wodnego, powietrznego i wodno-powietrznego. Masaż wodny realizowany jest przez dysze umieszczone po bokach wanny, na jej oparciu i w miejscu ułożenia stóp. Co ciekawe, na skuteczność masażu, bardziej niż ilość dysz, wpływa odpowiednie ich ustawienie. Masaż powietrzny natomiast, realizowany jest przez dysze umieszczone w dnie wanny, z których wydobywają się drobiny powietrza. Masaż wodno-powietrzny jest połączeniem obu opisanych powyżej systemów. Działa poprzez połączenie pracy pompy wodnej z dmuchawą powietrza, co wzmacnia intensywność masażu. Dodatkowo mamy możliwość niezależnego włączania systemu wodnego lub powietrznego. Systemy hydromasażu wyposażone są albo w sterowanie pneumatyczne lub elektroniczne. W ofercie firmy Sanplast SA dostępne są 4 serie systemów hydromasażu: Basic, Classic, Free Line i Comfort. Klienci mogą dobrać produkt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb. - podkreśla Małgorzata Hulisz- specjalista ds. marketingu Sanplast SA. Najbardziej cenioną przez naszych Klientów serią wśród systemów hydromasażu jest oferta Comfort. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań, w którym bogactwo funkcji zapewnia pełny relaks i zadowolenie z kąpielowej przyjemności.– dodaje Małgorzata Hulisz. „Świetnie pasuje on do większości wanien oferowanych przez Sanplast SA.”

Fot. Sanplast SA
Fot. Sanplast SA
Posiadając system hydromasażu nie można zapomnieć o jego czyszczeniu. Istnieje możliwość dodatkowego doposażenia systemu w opcję dezynfekcji. Regularna dezynfekcja wanny dokładnie oczyszcza system ze środków kosmetycznych, a tym samym niweluje zagrożenia ewentualnych awarii spowodowanych zanieczyszczeniami.- podkreśla Małgorzata Hulisz.
--
REKLAMA:
--
Bardzo istotny jest odpowiedni montaż wanny z hydromasażem, który powinien przebiegać zgodnie ze ścisłymi zaleceniami producenta. Równie ważne jest prawidłowo wypoziomowane podłoże, odpowiednia wentylacja pomieszczenia oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.

Podejmując decyzję o zakupie wanny z systemem hydromasażu, oprócz ceny i wyposażenia warto zwrócić uwagę na markę urządzenia. Produkt sprawdzonego producenta to pewność bezawaryjnego działania przed długi okres czasu oraz gwarancja dostępu serwisu i części zamiennych.

źródło: Sanplast SA

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d