newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 6 kwietnia 2020
24.03.2020r...

ERBUD S.A. przekaże dwa respiratory szpitalowi w Brzezinach

ERBUD S.A. podpisał z Powiatowym Centrum Zdrowia w Brzezinach umowę na nieodpłatne przekazanie dwóch respiratorów. Łączna wartość darowizny to blisko 210 tys. złotych. ERBUD przekaże respiratory Szpitalowi Specjalistycznemu Brzeziny.
- Jako społeczeństwo znaleźliśmy się obecnie w bardzo trudnej sytuacji, która wymaga zaangażowania od każdego z nas. Mam nadzieję, że zdamy ten test pozytywnie i to nas wzmocni jako wspólnotę, w przeciwnym razie negatywne skutki odczujemy wszyscy. Jako firma dorzuciliśmy swoją cegiełkę w ramach pomocy dla szpitali i zakupiliśmy dwa respiratory dla szpitala w Brzezinach - mówi Dariusz Grzeszczak, prezes zarządu ERBUD S.A. - Z kolei nasza Fundacja, która na co dzień pomaga domom dziecka, zaopatrzyła je w środki ochrony osobistej: płyny do dezynfekcji, maseczki i rękawiczki. - dodaje Dariusz Grzeszczak.
--
REKLAMA:
--
Oprócz dwóch respiratorów Hamilton C-1 spółka podaruje Szpitalowi Specjalistycznemu m.in. ultrasonograf, zestawy do nebulizacji oraz 20 bronchoskopów. Powiatowe Centrum Zdrowia w dwunastotysięcznych Brzezinach jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w województwie łódzkim. Dysponuje ponad 180 miejscami dla pacjentów.

źródło: ERBUD

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d