newsletter reklama projekty domów forum
czwartek 9 kwietnia 2020
12.02.2020r...

Home of Wood – autentyczność i harmonia

Ceramika Paradyż wprowadza na rynek cztery kolekcje płytek ceramicznych inspirowanych ponadczasowym pięknem naturalnego drewna. Autentyczność i wysublimowana prostota kolekcji z setu Home of Wood marki Paradyż pozwoli stworzyć nastrojowe wnętrza, podkreślające unikatowy gust domowników.
Fot. Ceramika Paradyż
Fot. Ceramika Paradyż

Drewno uszlachetnia każde pomieszczenie, jednocześnie nadając mu przytulności. Wprowadza elegancję do wnętrz i nierozłącznie kojarzy się z naturą, spokojem i harmonią. Naturalne drewno jest jednak surowcem wymagającym, a utrzymanie w dobrym stanie drewnianych powierzchni wymaga dużo zaangażowania. Połączenie struktury i piękna naturalnej deski z funkcjonalnością płytek ceramicznych pozwala na uzyskanie kojącej i subtelnej aranżacji, bez obaw o praktyczność materiału wykończeniowego.

WILDLAND – dzika natura drewna

Inspirację dla kolekcji Wildland stanowiła klasyczna tekstura drzewa dębowego, kojarzącego się od zawsze z trwałością i pierwotną siłą. Płytki dostępne zarazem w ciemnych, jak i jasnych barwach wprowadzą do wnętrza nieposkromioną siłę przyrody. Podkreślą klasyczne aranżacje, ale będą również stanowić gustowne tło do bardziej odważnych koncepcji stylistycznych. Na powierzchni płytek zastosowano łagodną strukturę oraz specjalne tusze dające efekt pobłyskiwania w świetle. Elementem charakterystycznym serii jest modna francuska jodełka, która może zostać wykorzystana jako akcent dekoracyjny.
--
REKLAMA:
--

CRAFTLAND – surowe piękno natury

Płytki Craftland o oryginalnej i wyrazistej fakturze spękanego, lekko postarzanego drewna z sękami roztaczają surowe piękno. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w stylu vintage, w których atmosferę tworzą meble z pchlich targów. Różnorodność odcieni płytek pozwala również na wykorzystanie ich w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

NORDLAND – powiew północnej świeżości

Kolekcja Nordland oparta jest na dwóch bardzo jasnych odcieniach drewna z lekkimi spękaniami i sękami, tak charakterystycznymi dla klimatu północnej Europy. Delikatna struktura płytek sprawdzi się zarówno w subtelnych aranżacjach stylu skandynawskiego, jak również jako powierzchnia kontrastująca ze ścianami o intensywnych barwach. Zastosowanie płytek inspirowanych autentyczną nordycką przyrodą, pozwoli poczuć klimat górskiej chaty pachnącej żywicą.

ICELAND – enklawa szczęścia i spokoju

Kolekcja Iceland została zainspirowana surowymi deskami wprost po obróbce z tartaku. Jasne, neutralne odcienie i wyraźne słoje nadają wnętrzom przestrzenności i świeżości. Płytki sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale również pomieszczeniach, w których chcemy wprowadzić poczucie spokoju, jak sypialnia czy salon. Surową elegancję płytek można przełamać ciepłymi, pastelowymi barwami ścian oraz tkaninowymi dodatkami, dzięki czemu zapewnimy we wnętrzu lekki, domowy klimat.

Kolekcje marki Paradyż z setu Home of Wood wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża, dającą możliwości płynnego i modularnego aranżowania różnych przestrzeni domowych – łazienki, pokoju dziennego, sypialni, holu, kuchni, tarasów oraz elewacji budynków. Jeszcze w tym roku Home of Wood zostanie poszerzony o dwie kolekcje marki Paradyż My Way oraz dwie kolekcje marki Paradyż Classica. Całość koncepcji Domu z Paradyża dopełnią wdrożenia inspirowane kamieniem – Home of Stone oraz cementem – Home of Concrete.

WILDLAND
Formaty płytek: 14,8 x 119,8 cm - 119,95 zł/m² oraz 14,8 x 89,8 cm – 109,95 zł/m²
Element dekoracyjny Chevron: 14,8 x 88,8 cm – 30,95 zł/szt.
Kolory: light, warm, naturale, dark
Powierzchnia: mat, struktura

CRAFTLAND
Formaty płytek: 14,8 x 119,8 cm - 119,95 zł/m² oraz 14,8 x 89,8 cm – 109,95 zł/m²
Kolory: light, naturale, brown, dark brown
Powierzchnia: mat, struktura

NORDLAND
Formaty płytek: 14,8 x 119,8 cm - 119,95 zł/m² oraz 14,8 x 89,8 cm – 109,95 zł/m²
Kolory: naturale, arctic
Powierzchnia: mat, struktura

ICELAND
Formaty płytek: 14,8 x 119,8 cm - 119,95 zł/m² oraz 14,8 x 89,8 cm - 109,95 zł/m²
Kolory: ivory, beige, naturale, silver
Powierzchnia: mat, struktura.

źródło: Paradyż

Artykuły podobne:

d