newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 stycznia 2020
10.09.2019r...

Jarosław Kret twarzą kampanii firmy KESSEL

Zmiany klimatu prowadzą do coraz bardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych. Przyzwyczailiśmy się do tego, że Jarosław Kret znakomicie nas z nimi zapozna i ostrzeże zawczasu. Teraz ma również inną rolę – w kampanii reklamowej pokazuje, że urządzenia przeciwzalewowe firmy KESSEL pozwalają nam przed nimi właściwie się zabezpieczyć.
Fot. KESSEL
Fot. KESSEL
Biznes i aura tylko pozornie są tematami dalekimi od siebie.

Kapryśna pogoda

Ulewne deszcze na stałe weszły już w nasz krajobraz pogodowy.
- Ogromne masy wody spadają na wysuszoną glebę jak na beton. Nie wsiąkają, spływają nagle wezbranymi potokami zalewając ulice, piwnice i inne nisko położone pomieszczenia… – opowiada ekspert pogodowy Jarosław Kret.

Nie musimy bezczynnie czekać i liczyć, że może i tym razem żywioł nas oszczędzi.

Produkty na niepogodę

Należy wcześniej zabezpieczyć się przed skutkami zalania, montując odpowiednie urządzenie przeciwzalewowe. I to jest element łączący specjalizację Jarosława Kreta z firmą KESSEL – liderem odwodnień.
--
REKLAMA:
--
- Zawory przeciwzalewowe marki KESSEL niezawodnie chronią przed przepływem zwrotnym. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dzięki temu bezpieczne dla użytkowników – zapewnia Jerzy Stosiek, Dyrektor Generalny KESSEL w Polsce. Elastyczny system modułowy pozwala dopasować urządzenie do danej sytuacji budowlanej.

Warto odpowiedzialnie podejść do tematu zagrożeń pogodowych. Skoro jednemu z nich możemy zapobiec w oparciu o doświadczenia lidera odwodnień – firmy KESSEL, to warto sprawdzić optymalne możliwości dla każdego nas.--
REKLAMA:
--

źródło: KESSEL

Inne artykuły firmy:

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d