newsletter reklama projekty domów forum
środa 22 stycznia 2020
14.08.2019r...

Wanna Natur Mineral w finale konkursu Dobry Wzór 2019

Wanna Natur Mineral to ekskluzywny produkt wyróżniający się innowacyjnym wzornictwem, wyjątkową stylistyką i najwyższą jakością wykonania. Nie dziwi zatem, że zachwyciła ekspertów konkursu Dobry Wzór 2019, którzy zakwalifikowali ją do finału prestiżowego plebiscytu wzorniczego.
Fot. Sanplast
Fot. Sanplast

Wanna Natur Mineral znalazła się w znamienitym gronie finalistów konkursu i zostanie zaprezentowana na wystawie „DOBRY WZÓR 2019” uznawanej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców za najlepszą wystawę designu w Polsce. Wystawę będzie można oglądać od 25 października do 1 grudnia 2019 w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Zmienia łazienkę w salon kąpielowy

Wanna Natur Mineral wyróżniona w konkursie to produkt cechujący się innowacyjnym designem i minimalistycznym wykończeniem. Jest doskonałym rozwiązaniem do nowoczesnych łazienek, w których wanna stanowi centralny punkt i miejsce relaksu, a także staje się estetyczną dominantą nadającą charakteru całemu pomieszczeniu.
--
REKLAMA:
--
Ten ekskluzywny produkt stworzony przy użyciu materiału naturalnego pochodzenia, którego głównym składnikiem jest dolomit, cechuje się doskonałymi właściwościami używkowymi. Odporność na odbarwienia, plamy, rysy i ścieranie to zasługa specjalnej, wyjątkowo trwałej powierzchni, dzięki której wanna wygląda doskonale przez wiele lat. Za sprawą niebanalnego designu i ponadczasowego stylu, zamienia łazienkę w ekskluzywny salon kąpielowy z luksusowym wykończeniem.

Wyróżnienie dla najlepszych

Dobry Wzór to pierwszy polski konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane artykuły i usługi. Uczestnictwo w finale tego organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego plebiscytu to wyróżnienie dla firm i projektantów oraz potwierdzenie wysokiej jakości tworzonych przez nich produktów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 187 produktów i usług w dziewięciu kategoriach: praca, dom, usługi, sfera publiczna, grafika użytkowa i opakowania, nowe technologie, nowe materiały produkcyjne, transport i komunikacja oraz moda i akcesoria. Multidyscyplinarne jury złożone z ekspertów oceniało produkty biorąc pod uwagę szereg kryteriów, m.in. cech wizualnych, użytkowych, ekonomicznych, a także wartości dodatkowych obejmujących komfort użytkowania, oryginalność i innowacyjność.
Czy wanna Natur Mineral zostanie laureatem konkursu Dobry Wzór 2019? Tego dowiemy się podczas finału tegorocznej edycji plebiscytu - uroczystej gali, która odbędzie się 24 października 2019 r.

źródło: Sanplast

d