newsletter reklama projekty domów forum
poniedziałek 27 stycznia 2020
18.07.2019r...

Nice wspiera najmłodszych żużlowców

Co roku kluby Nice 1 Ligi Żużlowej, za pośrednictwem sponsora tytularnego ligi firmy Nice, organizują licytacje gadżetów, z których dochody przekazywane są na cele istotne dla środowiska żużlowego.
Fot. Nice Polska
Fot. Nice Polska

W ostatnim czasie była to m.in. rehabilitacja Tomasza Golloba, Witalija Biełousowa oraz Adriana Woźniaka. W tym roku zebrane środki przeznaczone zostaną dla najmłodszych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Młodzi sportowcy startujący w turniejach Nice Cup otrzymają akcesoria do motocykli. W aukcjach, które zakończyły się do tej pory, zebrano łącznie 1700 zł.

Wśród przedmiotów przekazanych w tym roku na licytację, do najciekawszych propozycji należą przede wszystkim medal za wicemistrzostwo Nice 1 Ligi Żużlowej z sezonu 2016 dla drużyny Orła Łódź czy mistrzowska patera za wygranie ligi zdobyta przez SpeedCar Motor Lublin. Na licytacjach jak zwykle nie zabrakło ciekawych plastronów, które przekazał promotor cyklu SEC, firma One Sport. Sponsor rozgrywek, firma Nice, wystawiła unikatowe bluzy oraz koszulki z podpisami 20 najlepszych zawodników minionego 5-lecia Nice 1 Ligi Żużlowej. Przypominamy, że w marcu w Nadarzynie odbyła się wielka gala, w trakcie której zawodnikiem 5-lecia ligi został Norbert Kościuch. Wyprzedził on minimalnie Hansa Andersena oraz Maksima Bogdanovsa.
--
REKLAMA:
--
Aukcje potrwają do końca lipca br. Wszystkie wystawione pozycje można znaleźć na stronie allegro. W najbliższych dniach na licytacji znajdą się jeszcze koszulki piłkarskie z autografami zawodników.

Największą inwencją po raz kolejny wykazał się klub Orzeł Łódź, który w ubiegłym roku przekazał na aukcje płytę CD z hymnem klubowym w wersji karaoke. W tym roku najciekawiej prezentuje się… oryginalna paczka kawy ziarnistej kibica Orła Łódź.

W ciągu ostatnich 5-ciu lat w trakcie corocznych licytacji drużyny Nice 1 Ligi Żużlowej zebrały łącznie blisko 35 tys. zł.

źródło: Nice Polska

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d