newsletter reklama projekty domów forum
niedziela 22 września 2019
22.05.2019r...

Nowa linia płytek Enigma marki Engers

Kolekcja Enigma, stworzona przez zespół projektantów Engers, jest innowacyjnym połączeniem obu tych nurtów. To zupełnie nowa koncepcja designu!
Fot. Engers
Fot. Engers

Kolekcja Enigma, stworzona przez zespół projektantów Engers, jest innowacyjnym połączeniem obu tych nurtów. To zupełnie nowa koncepcja designu!

Wyraziste i niepowtarzalne wnętrze

Charakter płytek w naturalny sposób kojarzy się z przestronnymi loftami, dużymi oknami, niejednorodną strukturą powierzchni. I słusznie. Dzięki kolekcji Enigma duże wnętrza mogą zyskać element wyrazistości, dając przestrzeń do aranżacji w niemal dowolnym stylu. Jednak nie każde mieszkanie jest duże, ale nadal możliwe jest zaaranżowanie go w minimalistycznym, industrialnym stylu.
--
REKLAMA:
--
Kolekcja Engers sprawdzi się także na mniejszych metrażach. Tu ważne jest indywidualne podejście do wystroju, a nie liczba m2. W zależności od charakteru mieszkańców wnętrze może być bardziej subtelne lub „z pazurem”. Połączenie metalu i materiałów naturalnych budzi niemałe emocje. - To linia dla odważnych i zdecydowanych odbiorców. Nasi projektanci postawili tu na surowy design, którego głównymi elementami są metal i beton architektoniczny. Linia Enigma marki Engers została stworzona z myślą o minimalistach, którzy stawiają na unikalne rozwiązania. To idealna propozycja dla przestronnych wnętrz – dlatego kolekcja daje ogromne możliwości projektantom. Kolekcja Enigma sprawdzi się doskonale we wszystkich miejscach, gdzie liczy się wrażenie jakie wywoła na odbiorcach oraz… unikalny efekt - mówi Michał Tęsiorowski, manager sprzedaży płytek marek Engers oraz Villeroy & Boch.

źródło: Engers

Najnowsze wieści z branży
Wideo
d